Üç Boyutlu Sanat

Bu konuyu okuyanlar

Üç boyutlu sayısal çalışmalara yakından bakmak, hayalin sınırını zorlamak ister misiniz? Gerçeğin kıyısından sanallığın derinliğine yolculuk, SDN'de.

Birçok yerde gördüğümüz ve bir fotoğraf mı yoksa bir resim mi olduğunu anlamadığımız görüntüler görmüşsünüzdür. Üretilen görsellerin hangi yazılımlar kullanılarak üretildiğini veya kimler tarafından yapıldığını merak ediyor musunuz? Bunun için size küçük bir galeri hazırladık. Galerimizde göreceğiniz görseller ağırlıkla üç boyutlu olmakla beraber birkaç farklı yazılımın etkisini gözlemleyebiliyorsunuz.Bilgi İçin: CGsociety
Derleyen: Volkan Taş
SDN - http://shiftdelete.net
 

Downsat

Profesör
Resimlerin altında resimle ilgili bilgiler yazıyor. Dikkat ettiniz mi bilmiyorum.
Maceristan'dan, Bulgaristan'dan güzel eserler var ama neden 70 milyonluk bir Türkiye'den böyle eser denk gelmedi bilemiyorum. Belkide böyle çalışmaları yapanlar aramızdadır. Keşke onların eserlerinide internette rastgele dolaşırken rastlasaydık. Bu galeriyi hazırlarken Türkiye'den bir esere denk gelmemem düşündürücü, belkide bir şans. Sadece Türklerin yaptığı eserleri internette arsam mutlaka bir şeyler bulacağımı biliyorum. Ama benim isteğim, öylesine sağı solu tıklarken Türklerin eserlerine denk gelmem. Bu daha çok hoşuma gidiyor.

Not: Programlara dikkat edin. Merak saracağınıza eminim. :]
 
Selamlar,

Umut Zoroğlu dedi ki:
Paylaşımınız için Volkan Taş'a ve konuyu Açan Sevgili Berkin Bozdoğan'a.

Ben SDN postacısıyım; bana atfettiğiniz şükranları misliyle Volkan'a ilettim. Çok teşekkürler. :)

Güzel günler dilerim.
 

SDN Son Haberler

Üst