Ubuntu Wifi Adaptör Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Darkness03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba ben bilgisayarıma ubuntu kurdum fakat kurduktan sonra wifi driverımı okumadımı yoksa driverımı kurulu deil bilmiyorum wifi adaptörüm yok gözüküyor internete bağlanamıyorum kablolu veya telden herhangi bir şekilde internete bağlandırma şansım yok laptopum dan yazıyorum laptopta os x yardımcı olursanız sevinirim konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim .

Darkness03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
internetten drıverı yükledim ama nasıl kuracağımı bilmiyorum :D bu arada wifi adaptörü archer T2U_V1

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Kod:
lspci

Uçbirimi açınız, bu komutu uçbirime yazın ve çıktıyı buraya kopyalayınız.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
o bilgisayardaki yazıyı buraya atamıyorum flashla atmayı denedim yazılar os x te gözükmüyor
O zaman sorunu tam olarak anlayamam. Telefondan çekip atmayı deneyiniz? Ayrıca flash diyorsanız print screen'a basın, resimler klasöründe ekran görüntüsünü tutar.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Merhaba ben bilgisayarıma ubuntu kurdum fakat kurduktan sonra wifi driverımı okumadımı yoksa driverımı kurulu deil bilmiyorum wifi adaptörüm yok gözüküyor internete bağlanamıyorum kablolu veya telden herhangi bir şekilde internete bağlandırma şansım yok laptopum dan yazıyorum laptopta os x yardımcı olursanız sevinirim konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim .
işte tam bu tarz nedenlerden dolayı yeni başlayan herkese Mint tavsiye ediyoruz