Ubisoft' tan Bomba Bir Oyun Daha: Watch Dogs !!!

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Dün gece internet üzerinden izledim ve kesinlikle bu oyunu oynamak istiyorum..
Çıkış tarihi henüz bilinmiyor :(

[video=youtube;FcMRkyoHKeA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FcMRkyoHKeA[/video]

Oyunun Official Sitesi: http://watchdogs.ubi.com/watchdogsgame/en-GB/home/

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Açıkçası bu tarz aksiyon oyunları çok gördük. Yeni birşey vaad etmedi bana videoda.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
aksiyonun olmadığı bölümler sıkıcı. aksiyonlu sahneler de gta tipi, alışılageldik sahneler. bende pek heyecan yaratmadı.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Person of Interest dizisine benzetmişler. Benden saklanabilirsin ama ben seni bulurum diyor o sırada kamera görünüyor. Person of interest gibi :D

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
oyun motoru gta ya çok benzıor ama değişik geldi.. çoklu oyuncu olarak hikayeyi oynuyoruz.. hemde baya bı oyuncu desteği var gibi.. co op olarak çok zevklı olacağını düşünüyorum.. yanlız o aletten bende ıstıorum. tek tıkla trafık ısıklarını değiştir, trenlerı durdur, iletişimi kapat,dinle, para çek.. oh ne ala memleket :D bizim niko muz boylemıydı? sefalet içinden yukseldık biz :D

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
GTA V ile kapışcaklarını sanarak yapmaya çalışmışlar :D Ubisoft denemekte yarar var derim.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
konusu tam olarak nasıl olur bilemiyorum ama görsel olarak güzel beğendim

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Güzel oyun :)

Oyunda biraz Assassins Creed havası sezmedim değil :D Suikast felan :)

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
adamda ne biçim icat varmış. Cep telefonu gibi ama her bişeyi yapıyor :D Bende istiyorum ondan nerede satılıyor :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Person of Interest dizisine benzetmişler. Benden saklanabilirsin ama ben seni bulurum diyor o sırada kamera görünüyor. Person of interest gibi :D

tam ben söyleyecektim :) telefonlara sızma aynı teknolojiyle yapılmış herhalde :D

onu da dusunemem :) tek dusundugum dun gece bu oyunun assassin's creed' i unutturmasi oldu :)

assassin's creed i sevemedim daha doğrusu ben FPS seviyorum oyunun içinde olmam gerek :D bunu oynarsam sırf person of interest e benzediği için oynarım :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Güzelmiş. GTA 4 gibi çıktığı dönemin bilgisayarlarını yormaz umarım.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
güzel oyun bende izledim geçen akşam 2013 de çıkacak gibi bu ama bakalım bakalım

Son mesajlar