Type-C Girişli Telefonun Ekranını Tvye Yansıtabileceğim Aksesuar Varmı?

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Benim telefonum type-c girişli bunun ekranını tvme yansıtmak istiyorum istiyorum tv de miracast ekran yansıtma özelliği yok hd bir tv hdmi girişi ve usb girişi mevcut bildiğiniz aparat veya bağlantı kablosu varmı arastırdım biraz internettekiler genelde standart android telefon girişli

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,522
Kanka chromecast al veya type-c- hdmi dönüştürücü al. Fakat telefon tv uyumlu olmasına dikkat et. Bazı kablolar telefona destek vermiyor

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Kanka chromecast al veya type-c- hdmi dönüştürücü al. Fakat telefon tv uyumlu olmasına dikkat et. Bazı kablolar telefona destek vermiyor
Hocam tv boxlar pahalı olduğu için ekran yansıtmaya yöneldim bulunduğum bölgede internet yeteri hızlarda değil birde mobil internet hızlı olduğu için yansıtmayı daha dgru bldum

Mert Şefik

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,593
Benim telefonum type-c girişli bunun ekranını tvme yansıtmak istiyorum istiyorum tv de miracast ekran yansıtma özelliği yok hd bir tv hdmi girişi ve usb girişi mevcut bildiğiniz aparat veya bağlantı kablosu varmı arastırdım biraz internettekiler genelde standart android telefon girişli
telefon usbden ekran paylaşımı desteklemiyirsa gidip istediğiniz adaptörü alın hiçbirişe yaramaz

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Şimdi bktım xiaomilerde mhl desteği yokmuş kötü oldu

İşimiz yine tv boxa kaldı 😏

Son düzenleme: