Twrp den kurduğum modu nasıl kaldırırım

Bu konuyu okuyanlar

mstfusl07_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi günler, Sony Xperia Z3 telefonuma TWRP üzerinden install yaparak sound mod kurdum ancak telefonun sesleri istediğim gibi olmadı bu yüzden modu kaldırmak istiyorum, modu nasıl kaldırabilirim, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

Sound mod un linki ;

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,335
Merhaba Öncelikle Bu İşte Deneyimim Var Ama Daha Önce Ses Modu Kurmadığım İçin Size Attığınız Linkteki Yorumlardan Öne Çıkarak Yardımcı Olucam Yorumlarda Gördüğüm Kadarıyla Birisi Sormuş Bu Modu Nasıl Silebiliceğini Ve 'Just Stock Flash' Gibisinden Bir Tepki Almış Galiba Stock Rom Atmanız Gerekiyor Yanlış Anlamadıysam Ve Bir Daha Bu Tür Durumlara Düşmemek İçin İşlem Öncesinde Hatalara Karşın Mutlaka TWRP Yedeğinizi Alın Bu Yedekler Önemlidir Zira Hata Sonrası Eski Sisteminizi Geri Yüklemenize Yardımcı Olurlar.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Merhaba Öncelikle Bu İşte Deneyimim Var Ama Daha Önce Ses Modu Kurmadığım İçin Size Attığınız Linkteki Yorumlardan Öne Çıkarak Yardımcı Olucam Yorumlarda Gördüğüm Kadarıyla Birisi Sormuş Bu Modu Nasıl Silebiliceğini Ve 'Just Stock Flash' Gibisinden Bir Tepki Almış Galiba Stock Rom Atmanız Gerekiyor Yanlış Anlamadıysam Ve Bir Daha Bu Tür Durumlara Düşmemek İçin İşlem Öncesinde Hatalara Karşın Mutlaka TWRP Yedeğinizi Alın Bu Yedekler Önemlidir Zira Hata Sonrası Eski Sisteminizi Geri Yüklemenize Yardımcı Olurlar.
Yedek gerçekten önemli almadım telefoncu telofoncu geziyorum Twrp "E: Error parsing XML file" hatası P10 lite

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
İyi günler, Sony Xperia Z3 telefonuma TWRP üzerinden install yaparak sound mod kurdum ancak telefonun sesleri istediğim gibi olmadı bu yüzden modu kaldırmak istiyorum, modu nasıl kaldırabilirim, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

Sound mod un linki ;
Yerinizde olsam TWRP üzerinden yüklenebilen güncel bir rom bulup indiririm,
Sonra TWRP'ye girip ( Dalvik, Cache, System ) partitionlarını formatlardım.
Sonrasında da güncel romu yüklerdim modu twrp ile yüklediğiniz için bu şekilde tamamen kurtulursunuz. Yüklediğiniz apklar ve ayarlarınız dosyalarınız aynen kalır.
Yüklediğiniz dosyayı inceledim /system partitionına yükleniyor, anlattığımı uygularsanız kurtulursunuz.

Dikkat etmeniz gereken nokta eğer kullandığınız yazılım orijinal yani stock ise yeni yazılımın da stok tabanlı olması gerekir. Eğer kullandığınız yazılım Lineage veya Carbon vs ise yeni yükleyeceğinizin de aynı olması gerekir.

İşleme başlamadan önce yedek alın mutlaka, hata olur bir sorun çıkar neme lazım.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,540
Ben çok rom değiştiren birisiyim, her ay full yedek alıyorum. EFS bölümünü de ayrı olarak tek başına yedekleyin ve güvenli bir yerde tutun, ne olacağı belli olmaz.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,335
Ben çok rom değiştiren birisiyim, her ay full yedek alıyorum. EFS bölümünü de ayrı olarak tek başına yedekleyin ve güvenli bir yerde tutun, ne olacağı belli olmaz.
Gayet Güzel Bir Tavsiye Bende Zamaninda Çok Rom Kullandim Hala Kullaniyorum Aslinda Ve Evet İmei Bilgisinin Uçmaması İçin EFS Yedeklenip Ayrı Bir Alanda Saklanmalı Ben Şahsen Ayrı Ayrı Romlar Ve Sistemler Kuruyorum 2 Ay Kullaniyorum 2.Ayın Sonunda Data İle Beraber Komple Sistem Yedeği Alıyorum Böylece Bir Sürü Sistem Arasında Veri Kaybı Olmadan Ani Geçişler Yapabiliyorum