Yardım Twitter'da DM'den gelen linke tıklamak sorun olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

vexin1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde dikkat ettiğim bir şey ama gecenin köründe boşluğuma geldi, mobilde tıklamamla açılan sayfayı kapatmam bir oldu. Açılan sayfada "Instagram'da (evet Instagram) profili gezenleri gör' gibi bir şey gördüm sanırım. Şifre değiştirdim aceleyle. Yaklaşık 10 saat geçmiş şimdilik hesapta bir tuhaflığa rastlamadım. Bir sıkıntı olur mu sizce? Olursa da ne olur, ne kadar sürede olur? Mesajın görselini de bırakıyorum, çizili kısımlar benim anonim ismimin olduğu kısımlar.

Ekli dosyalar

• 20230408_095458.jpg
    20230408_095458.jpg
    12.1 KB · Görüntüleme: 49

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
2 Taraflı doğrulamayı aç.

vexin1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangisini önerirsiniz? Sms ücretli oldu sanırım. Google authenticator mu iyi olanı? Bu durumdan nasıl sıyrılacağım bilgilerim ellerine geçmiş midir?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Hangisini önerirsiniz? Sms ücretli oldu sanırım. Google authenticator mu iyi olanı? Bu durumdan nasıl sıyrılacağım bilgilerim ellerine geçmiş midir?
Authy gayet iyidir. Google Authenticator önermem.

vexin1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Authy indirip yaptım kör topal bir şeyler umarım olmuştur. Hayat boyu böyle mi kullanacağım artık uygulamayı, kurtuluş yok mu bilgilerim onlara mı geçmiştir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Flood mesaj için modlardan çok özür dilerim, mesaj editini bulamadım. Gelen linki virustotal'a tarattım, şöyle bir sonuç çıktı;

durum iyi mi kötü mü sizce?

Son düzenleme:

Son mesajlar