Twitter toplu Tweet silme

webtaki

Üyecik
Merhaba arkadaşlar bugün Twitter toplu Tweet silme hakkında biraz bilgi vermek isteyeceğim.
Geçenlerde bir arkadaşımın Twitter hesabı hacklendi ve hackleyen kişi sürekli tweet mesajları atmaya xyz paylaşımları yapmaya başladı ve arkadaşım bu durum karşısında çok zor günler yaşadı. Diğer bir mevzu ise internette sitelerde dolaşırken yanlışlıkla üye çekimi yapan kişilerin tuzağına yakalanabiliyorsunuz. Bu kişiler para kazanma işleri ile uğraştıkları için sizin hesabınızı kullanarak retweet, follow falan yapabiliyorlar. Size vereceğim sitede Tweet silme işlemi oldukça basit ve çok kapsamlı olarak yapabileceksiniz.
Bizim için gerekli olan siteye Buradan gidiyoruz ve Sing in with twitter tıklayarak kendi twitter hesabımızın kullanıcı ad ve şifre girerek uygulamamıza izin veriyoruz.
twitter toplu tweet silme

Start searching bastığımızda bize bugüne kadar atılan tüm Tweetlerimizi gösterecektir. Since seçerek ve yanındaki kutucuğa tıklarsa bize belirli tarihler arasındaki tweetlerimizi gösterecek ve filtreleme yapabiliriz. Hepsini toplu olarak seçtiğimizde delete selected items dersek seçmiş olduğumuz itemlerin hepsini sileriz.
İşte bu kadar kolay. Bol şans
kaynak http://www.webtaki.com/twitter-toplu-tweet-silme/

 

ccosan

Üyecik
Şöyle bir sorun çıkabiliyor ama bazen. Tweetlerin hepsi siliniyor tweet görünmüyor ama bioda yazan atılan tweet sayısı sıfır olmuyor.
 

Son mesajlar

Üst