Twitter Takipçi - Otomatik Fav Hilesi - RT Arttırma

Bu konuyu okuyanlar

takipbeyi

Öğrenci
Katılım
10 Mart 2016
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
29
Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere güvenli takipçi , beğeni ve rt alabileceğiniz bir takipçi hilesi olan sitemi tanıtacağım. Bir çok farklı dilerseniz instagram ile birleşik paketlerde alabilirsiniz. Tüm paketleri incelemek için buradan devam edin.

takipcihilesi.png


Buradan Sonraki Alt Bölüm Tanıtım amaçlıdır. Eğer paket almak isterseniz yukarıda link vermiştim, ücretsiz olarak test etmek için "twitter ile bağlanın"


Twitter ile bağlanın!

En Güncel Takipçi Hilesi

Birçok takipçi hilesinin çalışmadığı bu günler de düzgün bir twitter takipçi hilesi bulmak çok zor. Kaldı ki takipçi veren siteler dahi reklam tweeti, direkt mesaj yoluyla sizin hesabınızdan kendi sitesinin reklamlarını yapıyorlar ve hatta bu yolla başkalarından ücret alıp reklamlarını yaptırıyorlar. Bu tür siteler sadece hesabınızı değil sizi de kullanıyorlar. Stabil kullanım ve herkese eşit hizmeti sunmak adına bizim de bazı kurallar koymamız şart olduğundan dolayı kurallarımız ve sınırlamalarımız var, lakin bu kurallar diğer sitelere göre daha kabullenecek kurallar olduğu kesin. Şimdi tüm özelliklerini size anlatayım.

Retweet Arttırma – RT Hilesi


Web sitemiz twittager ile sadece takipçi hilesi yapmıyorsunuz twitager için de birçok özellik barındırıyor ve bunların tamamı ücret ödemeden kullanmak mümkün. RT hilesi yapmak için Twitter ile bağlanmanız yeterli ardından retweet attırılacak tweet linki ile mevcut krediniz kadar retweet hilesi yapabilirsiniz.

Favori Hilesi – Fav hilesi


Twittager fav hilesi görülmemiş mükemmellikte çalışmaktadır. Twitter fav hilesi yapmak için birçok yol olsa da twittager bunların içerisinde en iyi takipçi fav hilesidir. Bu hileyi kullanmak için tek yapmanız gereken şey Twitter ile bağlanmak, ardından otomatik olarak favori hilesi aktifleşecek ve hesabınıza 2 gün boyunca otomatik favori atılacak. Eğer bu hileyi devamlı kullanmak istiyorsanız iki gün arayla Twittageri ziyaret etmeniz gerekmektedir. Eğer Fav hilesi çalışmadıysa ziyaret etmeye devam edin hile kaydınız kabul edilecektir.

Twitter Takipçi Hilesi


Bu hileyi güvenlik gerekçesiyle her kullanıcıya verememekteyiz. Bu hilemizi kullanabilmek için en az 1 haftadır twittager üyesi olmanız gerekmektedir zira verdiğimiz kredi 450 ve bu yüksek kredi miktarı herkese vermek sunucuya fazla yüklünme yapmaktadır. Aşırı yüklenmeyi önlemek için herkese takipçi yollamamaktayız. Tüm Kullanıcılara Teşekkürler.

Buradan Twitter takipçi – Fav – RT panelinize giriş yapabilirsiniz.

 
Üst