Twitter, Internet Explorer Desteğini Çekiyor

Bu konuyu okuyanlar

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Böyle böyle bitiricez. Hadi Zuck senden de böyle bi atak bekliyoruz. :D

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
internet explorer 6-7 kim kullanıyor ki ? windows 98 falan kullanması lazım onun için.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
internet explorer 6-7 kim kullanıyor ki ? windows 98 falan kullanması lazım onun için.
Windows XP ile varsayılan olrak IE6 geliyor. güncelleme yapmadığında da otomatik olarak IE6 kullanıyorsun...
Win98'e gitmene gerek yok yani...

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
İnternet Explorer kullanan mı var.:D.Yakında sadece Microsoft çalışanları ve bir kaç meraklı arkadaş hariç kullanan kalmıcak.şu düşüşe bak.

hgtYbEM.png

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ıe 6 kimse kullanmıyor ya geçin şunu , 1 tane forum üyesi çıkmaz ıe6 kullanan bütün xp lerde ıe8 ıe9 var ne 6 sı gidin internet kafelere bakın , bir tane ıe6 gördünüzmü , Yani çok normal bu ıe bittiği filan yok

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
@Connections, XP IE 9'u desteklemiyor. XP için en son IE 8 var...

IE6 kullananların çoğunluğu Çin'de. Yaklaşık %4.4 lük bir oran var Çin kullanımında olan.

Dünya sadece ülkemizdeki internet cafelerden ibaret değil...

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Geçen evin eski bilgisayarına bir xp formatı attım,chrome yüklemek için ie 6 yı açmak zorunda kaldım kendi anasayfası varya msn.com mu ne açılırken bilgisayar kitlendi res attı o kadar yani artık şuanki anasayfasını açamayacak kadar eski chromeyi yükledim hemen :) Baktım otomatik güncelleştirmeyle ie8 i yüklemiş dedim evdekilere sakın bunu kullanmayın. (parçalarında bir sıkıntı yoktu tabikide)

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Geçen evin eski bilgisayarına bir xp formatı attım,chrome yüklemek için ie 6 yı açmak zorunda kaldım kendi anasayfası varya msn.com mu ne açılırken bilgisayar kitlendi res attı o kadar yani artık şuanki anasayfasını açamayacak kadar eski chromeyi yükledim hemen :) Baktım otomatik güncelleştirmeyle ie8 i yüklemiş dedim evdekilere sakın bunu kullanmayın. (parçalarında bir sıkıntı yoktu tabikide)

bence ie8 de kullanmayın.bugün bir 0 gün açığı daha bulunmuş.

With that working I modified my hosts file to ‘trick’ the browser and redirect everything to the local host:

[video=youtube;trfeuDXGrZ8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=trfeuDXGrZ8[/video]

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
IE6 mı. Hani şu sekme özelliğinin bile olmadığı tarayıcı :D