Twitch Yayınına Başladım

Bu konuyu okuyanlar

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Merhabalar ben Murathan. Geçtiğimiz son 1 aydır kafamda olan ve yapmayı gerçekleştirmek istediğim bir olaydır kendisi. Uzun zamandır oyun platformu içerisindeyim gerek LOL'de eski katıldığım profesyonel turnuvalar olsun gerek diğer oyunlardaki yeteneğim olsun yayınlara neden başlamayayım diye bende soru işareti bırakmıştı. Geçtiğimiz hafta yayınlara başladım ve kamerasız olmama rağmen ilk 4 yayında ortalama 10 izleyici kitlesini toplamayı başardım. 2 Gün önce de kendime Logitech C310 kamera aldım. IRL yayınlar için kafamda güzel planlar var fakat daha netleştirmediğimden dolayı IRL pek yapmıyorum. Ayrıca mod açığım var. Özellikle LOL, Apex, CS:GO v.b sürekli oynanan oyunlarda yeteneği olan arkadaşlar varsa Discord sunucusuna gelip birlikte yayın içerisinde oyun oynayıp güzel bir ortam yaratabiliriz. Gelmek isteyen arkadaşlar 20 yaşından büyük olursa daha iyi olacaktır. Bunun dışında beni Twitch üzerinden takip ederek destek olmanız benim gelişmem ve daha iyi yerlere gelebilmem için yol haritası olacaktır. Şimdiden destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Discord: Twitch:

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Başarılarının devamlılığını dilerim. Bu yolda hak ettiğin yerlere gelmen ümidiyle, emeklerinizin karşılığını tez zamanda umarım alırsınız.