Twitch yayını için 2 monitör yeterli olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

Glenkee

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar elimde 21.5 inch küçük bi monitör var.31.5 inch yeni monitör sipariş ettim. 2k Aoc'un monitörü,umarım iyidir
Bir tane daha sipariş etmeme gerek yoktur bence
Birisiyle oyun oynarım,diğeriyle yayını ve chat'i kontrol ederim.Gelişirsem zaten 1 tane daha alırım.Siz ne öneriyorsunuz? Bide monitör iyi mi? Aynı büyüklükte 1920x1080 çözünürlükte bi monitör alıcaktım ama piksel sorun yaratır diye 2k aldım.

İbrahim ilhan

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Arkadaşlar elimde 21.5 inch küçük bi monitör var.31.5 inch yeni monitör sipariş ettim. 2k Aoc'un monitörü,umarım iyidir
Bir tane daha sipariş etmeme gerek yoktur bence
Birisiyle oyun oynarım,diğeriyle yayını ve chat'i kontrol ederim.Gelişirsem zaten 1 tane daha alırım.Siz ne öneriyorsunuz? Bide monitör iyi mi? Aynı büyüklükte 1920x1080 çözünürlükte bi monitör alıcaktım ama piksel sorun yaratır diye 2k aldım.
genellikle 2. monitöre pek özelliğine bakılmıyor ama baya gelişirsen güzel bir monitör alabilirsin

Glenkee

Asistan
Reaksiyon puanı
41
1
ama biraz sıkıntı ben tek monitörle yapıyorum telefona şarj dayandıramıyorum. Ayrıca chati nasıl okuyacak? takip edenleri nasıl görecek ?
1 monitörde oyun oynarım diğer monitörde streamlabs a bakarım.Chat'i okurum

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
chati takip edeceğiniz monitörün çok iyi olmasına gerek yok. Bence iki monitör yeter. 3 ay kadar yayın yapmıştım. iki monitör fazlasıyla yeterli oluyor. Ama hem yayın yapıp hem chati izleyip aynı anda başka sayfaları takip ederim diyorsanız ki sanırım bunun için baya tecrübeli olmak gerekiyor ancak o zaman 3. monitöre ihtiyacınız olabilir :)