Twitch bağış sorunu

Bu konuyu okuyanlar

TugiBabaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ben 15 yaşında twitch e başlıyacak biriyim sistemimi kurucam yakında ama bir sıkıntı var bynogame den oyunfordan gamesatısdan hesap açtım yayın için gerekli olan sitelere giriyor ve bağış için paypal istiyor ama bildiğimiz gibi 2020 deyiz ve 2016 da paypal kalktı bu yüzden bağış için destek alamıyorum youtube da tr de paypal hesabı açma güncel diye videolar var ama adam boş boş konuşuyor yok diyor hollandaya gideceksin pasaport vize alacksın. açmak bu kadar kolay fln cebimde o kadar para olsa bağış için uğraşmazdım, neyse yardım edebilecekler yazsın lütfen çok lazım trol geçmeyin şimdiden teşekkürler.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Dediğin sitelerin paypal isteme gibi bir durumu yok. Ödemeyi TL ile alıp TL ile yapıyorlar.
Bende Twitch yayıncısıyım yazdığınız 3 siteden de bağış ve ödeme alıyorum bir problem yok.
Hatta Bynogame Papara'ya bile ödeme yapıyor yani yaştan dolayı banka hesabın olmadığını bile farz etsek en kötü paparaya çekersin paranı.

TugiBabaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Dediğin sitelerin paypal isteme gibi bir durumu yok. Ödemeyi TL ile alıp TL ile yapıyorlar.
Bende Twitch yayıncısıyım yazdığınız 3 siteden de bağış ve ödeme alıyorum bir problem yok.
Hatta Bynogame Papara'ya bile ödeme yapıyor yani yaştan dolayı banka hesabın olmadığını bile farz etsek en kötü paparaya çekersin paranı.
e abi ben obs stream elements kullanıyorum beni paypala falan itiyor önerebileceğin şeyleri yazarsan sevinirim ininal kullanıyorum ona çekeceğim çok teşekkürler

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
e abi ben obs stream elements kullanıyorum beni paypala falan itiyor önerebileceğin şeyleri yazarsan sevinirim ininal kullanıyorum ona çekeceğim çok teşekkürler
Onlar yurtdışı bağış sistemi, bahsettiğin türk sitelerine yayıncı başvurusu yapacaksın. Belli bir takipçi şartları vardı yanlış hatırlamıyorsam oyunfor ve bynogame 250 olması lazım gamesatis 10.000 takipci istiyordu.
Sitede yayıncı başvurun kabul olduktan sonra bağış linkini twitch kanalının altına koy oradan bağış yaparlar.

İnnial'e ödeme yapmıyorlar diye biliyorum. Bynogame'den sadece Papara hesabı açıp ödeme alırsın, papara kartınla o parayı harcarsın yada çekersin, ek olarak bynokart sistemleri var onların o karttan da alıp paranı ona aktarıp harcayabilirsin.
Diğerleri için banka hesabı vermen gerekiyor.

TugiBabaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Abi obs stream elemnts kullanıyorum beni hep paypala itiyor neyi kullandığını nya
Onlar yurtdışı bağış sistemi, bahsettiğin türk sitelerine yayıncı başvurusu yapacaksın. Belli bir takipçi şartları vardı yanlış hatırlamıyorsam oyunfor ve bynogame 250 olması lazım gamesatis 10.000 takipci istiyordu.
Sitede yayıncı başvurun kabul olduktan sonra bağış linkini twitch kanalının altına koy oradan bağış yaparlar.

İnnial'e ödeme yapmıyorlar diye biliyorum. Bynogame'den sadece Papara hesabı açıp ödeme alırsın, papara kartınla o parayı harcarsın yada çekersin.
Diğerleri için banka hesabı vermen gerekiyor.
Anladım abi desteğin için çok teşekkürler birde twitch adını yazarsın bi takip atayım para bulduğumda da abone olurum :)

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Ben 15 yaşında twitch e başlıyacak biriyim sistemimi kurucam yakında ama bir sıkıntı var bynogame den oyunfordan gamesatısdan hesap açtım yayın için gerekli olan sitelere giriyor ve bağış için paypal istiyor ama bildiğimiz gibi 2020 deyiz ve 2016 da paypal kalktı bu yüzden bağış için destek alamıyorum youtube da tr de paypal hesabı açma güncel diye videolar var ama adam boş boş konuşuyor yok diyor hollandaya gideceksin pasaport vize alacksın. açmak bu kadar kolay fln cebimde o kadar para olsa bağış için uğraşmazdım, neyse yardım edebilecekler yazsın lütfen çok lazım trol geçmeyin şimdiden teşekkürler.

Ne Üzeri Yayin Yapacaksiniz ?

Ne Üzeri Yayin Yapiyorsunuz ?

TugiBabaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ne Üzeri Yayin Yapacaksiniz ?

Ne Üzeri Yayin Yapiyorsunuz ?
Ben cs go lol gta sohbet vb. seylerden.bu çocukluğumdan beri sevdiğim şeylerdi şimdi çalışıp kendi pc mi toplayıp yayaınlara başlıyacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fortnite, Lol, Metin2, ETS2 gibi eseni yapıyordum da genelde Fortnite
abbiğiiiii twitch nick in nedirrr??takip ediyim de para bulunca abone olurumm :)

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Ben cs go lol gta sohbet vb. seylerden.bu çocukluğumdan beri sevdiğim şeylerdi şimdi çalışıp kendi pc mi toplayıp yayaınlara başlıyacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

abbiğiiiii twitch nick in nedirrr??takip ediyim de para bulunca abone olurumm :)
Devam etmiyorum ama yayınlara :) Teşekkürler düşünmen yeterli :)

• Beğen
Reactions: _X_

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Fortnite, Lol, Metin2, ETS2 gibi eseni yapıyordum da genelde Fortnite

Kalite Oyunlar.
Süphesiz Oynamayi Dusundugum Oynayip Oynayamadigimi Anladigim ve Cok Ama Cok Sevdigim Oyun Lol'dür. Bu Nedenle Sadece Izlemekle Yetinenlerdenim. Gerek Türkiye Lolespor Kanalini Gerekse Diger Bireysel Oyunculari Ara Ara Izlerim.

Iyi Yayinlar Bol Kazanclar.

Kullanici Adinizi Yazarsaniz Vakit Olursa Takip Ederim.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Kalite Oyunlar.
Süphesiz Oynamayi Dusundugum Oynayip Oynayamadigimi Anladigim ve Cok Ama Cok Sevdigim Oyun Lol'dür. Bu Nedenle Sadece Izlemekle Yetinenlerdenim. Gerek Türkiye Lolespor Kanalini Gerekse Diger Bireysel Oyunculari Ara Ara Izlerim.

Iyi Yayinlar Bol Kazanclar.

Kullanici Adinizi Yazarsaniz Vakit Olursa Takip Ederim.
2 yıldır falan bıraktım, işlerimden dolayı yayın yapmaya eskisi kadar vaktim kalmıyor inş vakit bulur tekrar başlarsam beklerim :)

• Beğen
Reactions: _X_

Son mesajlar