TV programında soruları cevaplayamayan Şevval Şahin

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında sosyal medya baya yıkıldı... Bana biraz bilinçli yapıyor gibi geldi :(

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
1. sınıfta öğrenmiş. 1.sınıftan sonra okumamış galiba. Bunları 4.sınıfa giden kardeşime sorsak o bile bilir.

Reaksiyon puanı
6,381
Hepsini geçtim sosyal medyada çok aktif birinin fahrettin koca ismini duymamasına imkan yok
Tüm olayı sosyal medya olan insanların sadece güzelliği için ismini bildiği biri Atatürk ismini bile duymasa şaşırmazdım.

Ama yine de yurt dışında okumuş, çoğu zamanı yurt dışında geçmiş. Bence sosyal medyada aşağılandığı gibi aşağılamamak lazım.

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Hepsini geçtim sosyal medyada çok aktif birinin fahrettin koca ismini duymamasına imkan yok
Kadın diye yakıştıramıyorsun Dilaracım, ama kadın ya da erkek olmasının önemi yok. Resmen cehaletin dip yaptığı bir tip bu. Zaten çoğunluk Amerika'da yaşıyormuş. İsminden başka Türkiye ile alakalı her şeyi unutmuş vatandaş. Ya da öğrenmeye, bilmeye hiç gerek duymamış.

İstiklal marşını ve şairini bilmeyen birinden bahsediyoruz.
Türk'üm dese de yüreğinde Türklüğe dair zerre kadar bir nakış barındırmayan biri.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kadın diye yakıştıramıyorsun Dilaracım, ama kadın ya da erkek olmasının önemi yok. Resmen cehaletin dip yaptığı bir tip bu. Zaten çoğunluk Amerika'da yaşıyormuş. İsminden başka Türkiye ile alakalı her şeyi unutmuş vatandaş. Ya da öğrenmeye, bilmeye hiç gerek duymamış.

İstiklal marşını ve şairini bilmeyen birinden bahsediyoruz.
Türk'üm dese de yüreğinde Türklüğe dair zerre kadar bir nakış barındırmayan biri.
Seyyah amcacım cinsiyeti ne alaka şimdi? şahsen son zamanlardaki hareketlerini konuşulmak amacıyla yaptığını düşünüyorum

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Kız ülkemizde yetişmemiş bundan dolayı ben çok yermiyorum. Soru sorunlarda da art niyet arıyorum

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Şahsen son zamanlardaki hareketlerini konuşulmak amacıyla yaptığını düşünüyorum
Ne yani soruları biliyordu da konuşulmak için mi cevap vermedi diyorsun!
Yapma be Dilara, o kadar da değil.
Dünyada hiç kimse bir tv programında kendini bile bile böyle bir aptal yerine koymaz.

Fakat şurası var, kızcağız 6 yaşından bu yana İngiltere'de yaşıyormuş. Yani ne bu ülkenin okulunda okumuş, ne de bu ülkenin insanlarıyla muaşeret edebilmiş. Yani bunu öğrenince çok da kınayasım gelmedi.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Kız ülkemizde yetişmemiş bundan dolayı ben çok yermiyorum. Soru sorunlarda da art niyet arıyorum
Art niyet olmasa gerek. Kendi rızası ile programa katılmış. Az çok konsepti bilmesi icap ederdi. Bak örneğin ben buraya mesaj atmadan önce forum anayasasını tek tek okudum ve özümsedim. Haa arada hatalarımız oluyor mu? Elbette oluyor. Ama onlarda zaten suç kategorisine girmiyor

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
1. sınıfta öğrenmiş. 1.sınıftan sonra okumamış galiba. Bunları 4.sınıfa giden kardeşime sorsak o bile bilir.
Kıyaslama yanlış, bence. Tamam, herkesin bunları bilmesi gerekiyor ama ilkokul öğrencisinin bunları unutma imkanı yok. Her halükarda aşina oluyor.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Kıyaslama yanlış, bence. Tamam, herkesin bunları bilmesi gerekiyor ama ilkokul öğrencisinin bunları unutma imkanı yok. Her halükarda aşina oluyor.
Başka ülkede büyümüş. Bunu şimdi öğrendim. Ama kıyaslama yanlış değil çünkü kendini 4 e giden birinden daha bilgisiz görmemeli kimse.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bilmek zorunda değil. Türkiye güzeli seçerken kültüre de baksınlar bir zahmet.

Ayrıca güzel de değil? Türkiyede ne güzeller var bu arkadaşı mı seçmişler?

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
ne diyeyim bilemedim utanır insan bu kadar cahil olunur mu resmen bomboş bir insan olduğunu görmüş olduk.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ne yani soruları biliyordu da konuşulmak için mi cevap vermedi diyorsun!
Yapma be Dilara, o kadar da değil.
Dünyada hiç kimse bir tv programında kendini bile bile böyle bir aptal yerine koymaz.

Fakat şurası var, kızcağız 6 yaşından bu yana İngiltere'de yaşıyormuş. Yani ne bu ülkenin okulunda okumuş, ne de bu ülkenin insanlarıyla muaşeret edebilmiş. Yani bunu öğrenince çok da kınayasım gelmedi.
Videonun tamamını şimdi izledim sunucular tam bir yamyam kıza yazık yani

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Sorulsa coğrafi bölge sayısını ben de düşünmeden söyleyemem, kaç yıl geçmiş tekrar ettiğim bir bilgi de değil. Ama diğerlerine bakınca genel bir aptallıktan muzdarip olduğu bariz.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Hemcinsçilik seziyorum... Ne demek kıza yazık, vatandaşı olduğu üstüne bilmem kaç yılının en güzeli seçildiği bir ülke konusunda bu kadar cahil olmayaydı o da... Hayır ilkokul terk falan olsa anlayacam, bi de Britanyalar da okumuş. (İngiltere diye bir devlet yoktur onun adı Britanyadır)

Ayrıca Güzel de değil. Bunu kim güzel seçtiyse 10 derece miyoptur kesin... Bi de dava açacakmış "ben oraya farklı amaçla geldim de şöyle de böyle de." Bu kadar cahil olmasan millete alay konusu da olmazdın.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Sanırım gençliğin gittiği noktayı gösteren bir belgesel gibi olmuş. İnşallah gençlik böyle değildir.