Haber TV programında soruları cevaplayamayan Şevval Şahin

Craigdiizzeer

Doçent
Yasaklı
Bilmek zorunda değil. Türkiye güzeli seçerken kültüre de baksınlar bir zahmet.

Ayrıca güzel de değil? Türkiyede ne güzeller var bu arkadaşı mı seçmişler?
Başvuranlar yani iddiası olanlar arasından seçmişler. Ona bakarsan nice güzeller geldi geçti dünyadan.. Kimi haberli kimi ise habersiz

atılgannn

Asistan
ne diyeyim bilemedim utanır insan bu kadar cahil olunur mu resmen bomboş bir insan olduğunu görmüş olduk.

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Ne yani soruları biliyordu da konuşulmak için mi cevap vermedi diyorsun!
Yapma be Dilara, o kadar da değil.
Dünyada hiç kimse bir tv programında kendini bile bile böyle bir aptal yerine koymaz.

Fakat şurası var, kızcağız 6 yaşından bu yana İngiltere'de yaşıyormuş. Yani ne bu ülkenin okulunda okumuş, ne de bu ülkenin insanlarıyla muaşeret edebilmiş. Yani bunu öğrenince çok da kınayasım gelmedi.
Videonun tamamını şimdi izledim sunucular tam bir yamyam kıza yazık yani

Strasza

Profesör
Sorulsa coğrafi bölge sayısını ben de düşünmeden söyleyemem, kaç yıl geçmiş tekrar ettiğim bir bilgi de değil. Ama diğerlerine bakınca genel bir aptallıktan muzdarip olduğu bariz.

Usui Takumi

Profesör
Hemcinsçilik seziyorum... Ne demek kıza yazık, vatandaşı olduğu üstüne bilmem kaç yılının en güzeli seçildiği bir ülke konusunda bu kadar cahil olmayaydı o da... Hayır ilkokul terk falan olsa anlayacam, bi de Britanyalar da okumuş. (İngiltere diye bir devlet yoktur onun adı Britanyadır)

Ayrıca Güzel de değil. Bunu kim güzel seçtiyse 10 derece miyoptur kesin... Bi de dava açacakmış "ben oraya farklı amaçla geldim de şöyle de böyle de." Bu kadar cahil olmasan millete alay konusu da olmazdın.

Creative

justice boss
Yönetici
Admin
Sanırım gençliğin gittiği noktayı gösteren bir belgesel gibi olmuş. İnşallah gençlik böyle değildir.