Yardım Tv Izleyemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
TV izlerken sık sık yayın donuyor sonra sinyal yok diyor arada görüntü kalitesinde düşme oluyor acaba neden olabilir? aşağıda TV ile alakalı bilgiler var.

televizyon modeli Philips 55OLED805/12 55" 139 Ekran Ambilightl 4K UHD OLED Android TV
Uydu kullanıyorum
Binada bu konuyla alakalı bazı şikayetler var

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Binadaki çanak anten ile alakalı olabilir.
Bende ondan şüpheleniyorum çünkü geçen gün burda çok yağmur yağdı ondan sonra sorun olmaya başladı öyle bişiyse yapçak bişi yok yönetici şu anda yurt dışında acaba çatıya çıkıp baksam mı başıma bişi gelirmi diye düşünüyorum

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Bizdede sorun aynıydı ne yaparsak yapalım düzelmedi en sonunda tivibu taktıjk

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Bende ondan şüpheleniyorum çünkü geçen gün burda çok yağmur yağdı ondan sonra sorun olmaya başladı öyle bişiyse yapçak bişi yok yönetici şu anda yurt dışında acaba çatıya çıkıp baksam mı başıma bişi gelirmi diye düşünüyorum
Büyük ihtimalle ondan.
Yöneticinize bu durum ile ilgilenebilecek herhangi bir kişiyi yönlendirmesi konusunda apartman ahalisi ile karar alıp bir mesaj yazın.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Bizdede sorun aynıydı ne yaparsak yapalım düzelmedi en sonunda tivibu taktıjk
Tivibu değilde kabloTV olabilir zaten ona geçmek istiyordum taşınma telaşı falan derken unuttum araştırıyorum şu an
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük ihtimalle ondan.
Yöneticinize bu durum ile ilgilenebilecek herhangi bir kişiyi yönlendirmesi konusunda apartman ahalisi ile karar alıp bir mesaj yazın.
Yarın yan komşumu arayıp söylerim o zaman yan komşu uydudan anlayan birisini çağırır. Ben öyle şeylerle uğraşamam anlamıyorumda zaten

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Televizyonunuza çanaktan gelen kablonun bağlantı noktasını kontrol edin bazen gevsenince sinyal kesitisi olabiliyor aynı sekilde çanağında bağlantı noktasını kontrol edin

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Televizyonunuza çanaktan gelen kablonun bağlantı noktasını kontrol edin bazen gevsenince sinyal kesitisi olabiliyor aynı sekilde çanağında bağlantı noktasını kontrol edin
Televizyonun arkasına elim girmiyor çok dar bakmak için televizyonu aşağıya indirmem lazım çok zor televizyon aşırı büyük yarın binadan bir kişiyle televizyonu indirip bakarız