TV Bunları Da Gördü: 11 Yaşındaki Kızlar Çıtır Olur

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
32
8193968.jpeg


Show TV'de ekranlara gelen Zahide Yetiş'in programı bugüne kadar gündem hakkında önemli uzmanları konuk ederek bilgi alınmasını sağlarken, bugünkü programda oldukça ilginç ve tepki çeken anlar yaşandı.

Programın bugünkü konuğu Dr. Cihan Aksoy olurken, Aksoy gelen bir soruya karşılık verdiği yanıt ile adeta zihinleri sarstı.

Program içerisinde stüdyodaki seyircilerden ve telefon ile izleyenlerden sorular kabul edilirken, Zahide Yetiş bir seyirci tarafından sorulan soruyu Doktor Cihan Aksoy’a aktardı.

Seyirci sorusunda 11 yaşındaki kızının dizlerinden çıtırdama sesi geldiğini ve bunun nedenini sordu. Zahide Yetiş bu soruyu sorduktan sonra hiç beklemediği bir cevap aldı. Doktorun neden böyle söylediği anlam verilemezken, yanıt şöyle old;

11 Yaşındaki Kızlar Çıtır Olur

“11 yaşındaki kızlar çıtır olur. Dizleri de çıtırdar. Siz de daha çıtırsınız demek.” Şeklinde bir cevap veren doktor, herkesi şaşkına çevirdi. 11 yaşındaki kızların çıtır olması ile doktorun neler anlatmaya çalıştığı, Zahide Yetiş için de “siz de daha çıtırsınız demek” yanıtı ile doktorun Zahide Yetiş için ne demek istediği oldukça merak edildi.

Bu cevabın üzerine Zahide Yetiş’in tepkisi ise gülmek oldu.

11 yaşındaki çocuklar için çıtır tanımlamasının kullanılması ve doktor olarak ekranlara çıkartılarak milyonlarca kişiye bilgi vermesi istenen bir uzmanın ağzından bu sözlerin çıkması oldukça tepki çekti.
 
Katılım
7 Şubat 2017
Mesajlar
214
Reaksiyon puanı
46
Puanları
28
Adamın niyetinin kötü olduğunu sanmıyorum. Sağlık açısından konuşmaya çalıştığını düşünüyorum izlemedim yayını bu yazıdan anladığım kadarıyla konuşuyorum...
 
Üst