TürkTelekom fatura üstüne iPhone 8 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

alikeskin9987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba arkadaşlar. Yeni çıkacak olan iphone 8'i yada başka telefon almayı düşünüyorum. Türk Telekom'dan alma nedenim 1000 TL ön ödemeye 1000 TL indirim yapıyorlar. Bankadan kredi çekme şansım şuan yok. Siz ne dersiniz arkadaşlar sizce Türk Telekom'dan telefon alınır mı? Alan varsa lütfen önerilerinizi paylaşın. Şuan elimde 2500 TL var üzerine 500 TL daha koyup samsung galaxy s7 edge, apple iphone 7 gibi telefonları nakit verip'de mi alsam önerileriniz nedir arkadaşlar?

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Herkese merhaba arkadaşlar. Yeni çıkacak olan iphone 8'i yada başka telefon almayı düşünüyorum. Türk Telekom'dan alma nedenim 1000 TL ön ödemeye 1000 TL indirim yapıyorlar. Bankadan kredi çekme şansım şuan yok. Siz ne dersiniz arkadaşlar sizce Türk Telekom'dan telefon alınır mı? Alan varsa lütfen önerilerinizi paylaşın. Şuan elimde 2500 TL var üzerine 500 TL daha koyup samsung galaxy s7 edge, apple iphone 7 gibi telefonları nakit verip'de mi alsam önerileriniz nedir arkadaşlar?
telekom fauranızın ustune alın cihazı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende öyle yapmayı düşünüyordum.
--- Gönderi Güncellendi ---

İyi diyorsun ama ben mağazalardan almak istiyorum telefonu.
Ben 6 gün önce falan 4200'e laptop aldım tam 1 günde geldi kütahya'ya
Hepsi buradadan sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Oradan OnePlus 3t ve Mİ5S'de aldım onlar da sorunsuz geldi.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35

o zaman kr5rediyle alacan yapacak bsy yok
Ben 6 gün önce falan 4200'e laptop aldım tam 1 günde geldi kütahya'ya
Hepsi buradadan sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Oradan OnePlus 3t ve Mİ5S'de aldım onlar da sorunsuz geldi.
hepsiburada sorun cıkarmaz ama satıcısı hepsiburada olacak

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Türk Telkomda çalışıyorum 1000 TL Ön ödeme kampanyası Note 8'de geçerli şuanda İphone 8'de değil.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Hangi modeli alicaksan pesin al.sacma sapan fiyat cikariyolar hat ustundrn alindiginda.kredi karti kalkti kalkali vampir gibi kan emici oldugunu 7 cihana duyurdu operatorlerimiz sagolsunlar.

alikeskin9987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biraz para biriktir. 3200-3300e s8 al kullan
Türk Telkomda çalışıyorum 1000 TL Ön ödeme kampanyası Note 8'de geçerli şuanda İphone 8'de değil.
Çıktığında yaparlar bence diyorum.
Hangi modeli alicaksan pesin al.sacma sapan fiyat cikariyolar hat ustundrn alindiginda.kredi karti kalkti kalkali vampir gibi kan emici oldugunu 7 cihana duyurdu operatorlerimiz sagolsunlar.
Öneriniz için teşekkürler ben yinede bir düşüneyim. :))

speedy3444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Operatör üzerinden telefon almak mantıksız olur paranı biraz daha biriktirip internet üzerinden alabilirsin

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,363
Çünkü Kimse 5000TL ye Operatörden almak istemez düştüğü zamanlarda bulduğu yerden yere değişebilir satışlar artacaktır
Dostumuza cevabım İnternet sitelerinden ucuza bulabilirse baksın operatör den o fiyata iphone 8 almak mantıklı değil