TürkTelekom Bir Rezilliktir.

Bu konuyu okuyanlar

abtokgoz

Asistan
Ne bu ya çıldırmak üzereyim.
Arıyorum zaten bağlanana kadar 20 dk geçiyor.
Yok efendim hızınız 50mbps yok efendim biz 2katına çıkarıyoruz yok efendim size yetmiyor tarifenizi değiştirelim.
Tarifeyi değiştirince noluyor sanki daha da düşürüyonuz.Haramı Zıkkım olsun.
Hangi markanın internetine geçeyim hangi marka sıkıntısız bi yardımcı olabilir misiniz ?

Ekli dosyalar

• B5BAA639-C07F-401F-B6A4-2EE9C00F92B8.jpeg
    B5BAA639-C07F-401F-B6A4-2EE9C00F92B8.jpeg
    40.1 KB · Görüntüleme: 18

seneren

Asistan
Yok efendim hızınız 50mbps yok efendim biz 2katına çıkarıyoruz yok efendim size yetmiyor tarifenizi değiştirelim.
Hangi markanın internetine geçeyim hangi marka sıkıntısız bi yardımcı olabilir misiniz ?
Fiber varsa eğer turknet iyidir

Emre Nas

Profesör
en başından türknet almamak lazım. sonra uğraşırsınız. turkcell geçebilirsiniz. eğer altyapı varsa türknet

EnesPolatdemir

Öğrenci
Superonline'dan çok memnunum iyi ki TT'ye geçmemişim 24 mbps olmasına rağmen gerçekten çok iyi 24 mbps olmasının sebebi fiyatlarının biraz kalın olması(120tl) TT de de öyleydi ama

TheFreaky

Profesör
Superonline'dan çok memnunum iyi ki TT'ye geçmemişim 24 mbps olmasına rağmen gerçekten çok iyi 24 mbps olmasının sebebi fiyatlarının biraz kalın olması(120tl) TT de de öyleydi ama
Türk telekom pişmanlıktır. 3 katda oturuyorum resmen telefon çekmiyor taa Camın yanına gidince çekiyor. süresini dolmasını bekledim vodafone geçtim gsm kafam rahat.

SDN Son Haberler

Son mesajlar