Turktelekom a geçmeyi düşünüyorum yorumlarınızı yazarmısınız

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Vodafone kullanıyorum sözleşmem bitmek üzere turktelekom a geçmeyi planlıyorum turktelekomun çekme durumu internet hızı nasıl yorum yaparsanız sevinirim

fragger

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Vodafone kullanıyorum sözleşmem bitmek üzere turktelekom a geçmeyi planlıyorum turktelekomun çekme durumu internet hızı nasıl yorum yaparsanız sevinirim

Türk Telekom Primze müşterisiyim, Kampanya daihilinde 49 TL'ye 10 GB İnternet, 1500 Her Yöne Sms 1500 Dk, Her öne konuşma hakkı veriliyor. Bulunduğum yerlerde çekim gücüyle ilgili bir problemde yaşamıyorum. Eğer sizinde bulunduğunuz yerde çekim gücüyle ilgili bir problem yoksa, geçmenizi öneririm.

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Türk Telekom Primze müşterisiyim, Kampanya daihilinde 49 TL'ye 10 GB İnternet, 1500 Her Yöne Sms 1500 Dk, Her öne konuşma hakkı veriliyor. Bulunduğum yerlerde çekim gücüyle ilgili bir problemde yaşamıyorum. Eğer sizinde bulunduğunuz yerde çekim gücüyle ilgili bir problem yoksa, geçmenizi öneririm.
Teşekkür ederim peki internet hızı nasıl ?

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
TürkTelekom bulunduğunuz yerde iyi çekiyorsa hızı güzel. Benim bulunduğum yerde Türkcell'den iyi ama ablama giderken (şehirler arası) yolda kopukluk oluyor.

michuozawa

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
493
sadece bulunduğun yerin alt yapısına bak, hangisi kendi ağını kullanıyor.
alternatif hakkını da kullan. :) tek bir yer odaklanma.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
12,108
Vadafone dan geçtim sıkıntıda yaşamadım bulunduğun bölgede bu hattı kullanan diğer arkadaşlara sorarak fikir alabilrsin

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Bu hatayı yapma :) Şebeke çekim kalitesi en zayıf operatör Türk Telekom ama ben kullanıyorum maalesef :(

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,756
l.
Son zamanlar Türk Telekom' nu şebeke ve internetinde hissedilir oranda düzelme var. Tarifeleri de güzel ve makul. Bulunduğum ilde her yerde net çekiyor ve internet hızı iyi. Ben memnunum.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Turkcell'e geçecem desen eyvallah ama böyle bir hataya düşme bence annem kullanıyor çekimi rezalet telefonla ne zaman konuşacak olsam ya kapanıyor ya sesi gidip gidip geliyor. İnternet paketi vardı hattı kendi telefonuma taktım denemek için bir saat dayanamadım çıkartım hemen

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Ucuz olsun dersen eyvallah, ben aza kanaat ediyorum. Öğrenci tarifeleri işte. Ama mezun olunca maaşımı kazanmaya başladığımda hattı değiştireceğim.
Mantık basit, çok para çok hizmet.