Türknet'e Zam!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Szayel

Profesör
Bana da zam geldi :)) LAkin birşey daha var. Gün itibarı ile apartmanıma turkcell fiber hattını çekmiş.
Turknet ucuz taahhutsuz lakin yavaş. 5 10 tl için bu sıkıntıları çekmektense atlayabilirim öte tarafa.

KimBuGamzeli

Profesör
Türknet sadece reklamlara para yatırıyor bakmayın öyle 2-3 yayıncı sanan tiplerin çıkıpta türknet şöyle böyle demelerine. Hizmet sıfır adamlarda. Telefona bakan yok 2 saatte zor biriyle konuşabildim. İnterneti kapatmak işkence zaten 15 günde zor kapattılar. Bunlardan hizmet alınmaz. Netspeed var alternatif daha iyiler.

BatinY

Asistan
Bu fiyatlar taahhütsüz olduğu için zamlı bile iyi. Türksat kablo akıllı sınırsız 100mbps 2 katı fiyatına geliyor aylık.

SHKFTT

Üyecik
Türknet normalde 76 lira olan paketin fiyatını 88 liraya çıkarttığını kullanıcılarına duyurdu. Bana şöyle bir mail geldi;

Değerli TurkNet’li,

Kullandığınız paketin yeni fiyatı 1 Temmuz’dan itibaren 88 TL olacak.​
Dünyaca geçirdiğimiz olağanüstü günler sebebiyle bu fiyat artışını olabildiğince erteledik. Ama son bir yılda TurkNet'lilerin veri kullanımı %50, maliyetlerimiz %15’den fazla arttı. Yatırımlarımızın maliyetini etkileyen döviz kurlarını zaten biliyorsunuz. Bu yüzden bu artışı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Biliyoruz, siz henüz kısa süre önce abonemiz oldunuz. Daha yeni geldik, niye birden fiyatlar arttı diyebilirsiniz. Biz hizmetimizin fiyatlarını her sene ortasında gözden geçirip genel düzenleme yapıyoruz. Sonra bir yıl herhangi bir değişiklik olmuyor. Bu sefer yapılan artış sizin yeni aramıza katıldığınız bir döneme denk geldi.
Daha önceden ttnet,Turkcell Superonline ve netspeed gibi internet sağlayıcılarını kullanmıştım abone olurken ilk 2 sene bütün zamlardan mahrum kalıcaksınız fakat daha sonra zamlı fiyatları ödemeniz gerekir demişlerdi fakat şuan Turknet ne kadar kaliteli altyapısı sağlam bir firma olsada yaptığı gerçekten ayıp başka bir internete geçmeni öneririm çünkü şuan zam yaptılar belki 1-2 ay sonra tekrar yapacaklar belli olmaz bunların işleri

Fakehero

Doçent
Daha önceden ttnet,Turkcell Superonline ve netspeed gibi internet sağlayıcılarını kullanmıştım abone olurken ilk 2 sene bütün zamlardan mahrum kalıcaksınız fakat daha sonra zamlı fiyatları ödemeniz gerekir demişlerdi fakat şuan Turknet ne kadar kaliteli altyapısı sağlam bir firma olsada yaptığı gerçekten ayıp başka bir internete geçmeni öneririm çünkü şuan zam yaptılar belki 1-2 ay sonra tekrar yapacaklar belli olmaz bunların işleri
Türknet durmadan zam yapan bir firma değil adamlar maliyet hesaplaması yapıp haber veriyor ve bir yılda birden fazla zam hiçbir firma yapmaz. Taahhüt olmadığı için önceden haber veriyorlar beğenmiyorsan başka firmaya geçebilesin diye.F/P ISS bulmak zaten zor ve taahhit verdiğin firmalar 2 yıl sonra yeniden taahhüt yaptırsan yine yüksek fiyat veriyor sana.

Firmaların tarife ve fiyatlarını dikkate alırsak türknet ve millenicom f/p firmaları olarak öne çıkıyor. Artı hatırlatma dün 90 küsür mbps hız testi görüntüsü eklemiştim. Dediğim gibi bir masaüstü bir dizüstü pc 3 telefon internete bağlıydı. Bir telefondan video izleniyor masaüstünden youtube 1080p video izleniyor dizüstü üzerinden ise GTA online oynanıyordu aynı anda. Aldığım hız ise dediğim gibi 90 küsür mbps idi.

Ufak bir ekleme türknet 76 tl lik paket 88 tl oldu. 86 tl lik paket 98 tl oldu. Her iki pakette de 1000 dakika konuşma var ve buna yurtdışı 1. kademe ülkeler dahil. Konuşma süresi almazsanız 3 tl farkediyor her ikisinde de.

Son mesajlar