TürkNet Nasıl? Sorun Yaşadınız Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Türkcellden nefret ettim artık 25 mbps hıza 90 lira veriyorum.Ama türknet hem taahhütsüz hem de 30 mbps için 80, 50 mbps için de 90 TL istiyor.Router de almama rağmen türkcellde 8-10 mbps alıyorum.Sizde türknet varsa nasıl, memnun musunuz?(Whatsapp dan mesaj bile gitmiyor, Bazen 0,25 mbps bile görüyorum.25 mb lık bir dosyaı bile 4-5 dakikada indiriyor.)

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
ben türknetliyim, bazen altyapınızda sıkıntı çıkabiliyor. Ben türknette ortalama 20ms ile oynuyorum (tr serverlerinda) ve 90 mb. Ben öneririm ama sorun çıkarsa diğer tahatsüz şirketleride dene onlarda olmazsa kablonete geçersin çünkü devletin cimere veya btkya yazarsın düzeltilrer

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
ben türknetliyim adsl altyapım var yaklaşık 10 ms 13 mbps download ve 0.50 1.0 mbps arası upload alıyorum. eğer altyapın adsl den yüksek ise türknet alabilirsin. müsteri hizmetleri ile telefonda gorüşülmüyor kendi aplikasyonna hata kaydı bırakıyorssun dönüş yapıyorlar.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
TürkNet almaktan ziyade NetSpeed varsa ona geçmeni tavsiye ederim. Problem yaşaman durumunda TürkNet'de insan hesabına alacak kişi bulamıyorsun.

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
TürkNet almaktan ziyade NetSpeed varsa ona geçmeni tavsiye ederim. Problem yaşaman durumunda TürkNet'de insan hesabına alacak kişi bulamıyorsun.
o doğru ama arıuza kaydı bıraktığında arıyorlar

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Müşteri hizmetleriyle görüşmedim ama yayıncılar, çevrendeki kişiler vs. övdüğü için geçmeyi planladım, diğerlerini de araştırıp geri dönerim.

İhsantürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir aydır 100mbps kadar fiber kullanıyorum nadiren bir iki dakikalık yavaşlama dışında sorunsuz oldukça hızlı.fiyat olarak en uygunlardan.ayrıca mevcut kampanyayla benim üyeliğime ait PGQ21JJ86QNN kodunu kullanarak 1 ay ücretsiz kullanılabilir bunun için kullanılan kodun sahibinin fatura borcu olmama şartı var.başka bir şart yok.kayıt sırasında kod kullanmak istiyorum demek yeterli.otomatik ödeme talimatı olan PGQ21JJ86QNN kod sorunsuz kullanılabilir

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Aslında internet hakkında anlamlı bir bilgi için komşular ve yaşanılan bölgelerde ki farklı kişiler ile görüşmekte çok önemli. Çünkü internet kalitesi bulunulan çevre ile de çok bağlantılı. Türkiye'nin tamamına benzer kalitede hizmet veren internet sağlayıcı ne yazık ki yok. Bir bölgede harika olan, en ufak kopma ya da hız sorunu yaşatmayan bir firma başka bölge de insana bir sürü zorluk çıkarabiliyor.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Alacaksan alma tamamen Jaho hype ı