Öneri Turknet, Millenicom, Netspeed , Gıbırnet hakkında yorumlarınız

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Türknet i biliyorum, Eve internet bağlatmayı düşünüyorum, Ttnet, Süperonline, Vodafonenet , Kablonet tahattütlü, Türknet ise fiyatı aşırı yükseltmiş. Gıbırnet, Netspeed, Millenicom ve diğer sağlayıcılar hakkında bilginiz var mı? Ve Gıbırnet fiyatları çok uygun.

Termnt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Profilime bakınız orda milleni ve tt aboneliklerim hakkında bilgi var.
Millenicom harici önermem alternatif fixnet,veganet. Mevcuttur.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Şimdi baktımda şok marketin bile Şoknet adında sağlayıcısı varmış, Onların haricinde Comnet inde biraz popülerliği var, Fakat internette şuan Gıbırnet in popülerliği artmış, canlı destekte olduğu için iyi, diğerlerinin çoğunda canlı destek yok,

Termnt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Şimdi baktımda şok marketin bile Şoknet adında sağlayıcısı varmış, Onların haricinde Comnet inde biraz popülerliği var, Fakat internette şuan Gıbırnet in popülerliği artmış, canlı destekte olduğu için iyi, diğerlerinin çoğunda canlı destek yok,
Hocam dediğiniz firmalara geçmeyim bakın şikayetvar+forumlara bakın arkadaş 3 ay zor durdu g ile başlayan firmada.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Hocam dediğiniz firmalara geçmeyim bakın şikayetvar+forumlara bakın arkadaş 3 ay zor durdu g ile başlayan firmada.
İlk defa bağlatacam, pek bi bilgim yok, diğerleride çok pahalı, fiyatı geçtim tahattüt olayı aşırı kötü, peki netspeed hakkında bilginiz var mı, o da meşur

Termnt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
İlk defa bağlatacam, pek bi bilgim yok, diğerleride çok pahalı, fiyatı geçtim tahattüt olayı aşırı kötü, peki netspeed hakkında bilginiz var mı, o da meşur
Kendim kullandım müşteri hizmetleri pek bilgisi yok network olarak birde kapasitesi az ondan akşamları cok düşme olmaktaydı.
En iyisi milleni geçin derim.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Kendim kullandım müşteri hizmetleri pek bilgisi yok network olarak birde kapasitesi az ondan akşamları cok düşme olmaktaydı.
En iyisi milleni geçin derim.
Milleni de 35 mbs veriyor aynı fiyatı, yeterli olur mu sadece video izleme, 4 kişi, soru saçma biliyorum ama 35 mbs iş görüyo mu, birde millenide kurulum ücreti, modem temini nasıl fiberde

Termnt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Milleni de 35 mbs veriyor aynı fiyatı, yeterli olur mu sadece video izleme, 4 kişi, soru saçma biliyorum ama 35 mbs iş görüyo mu, birde millenide kurulum ücreti, modem temini nasıl fiberde
Router ücreti 20tl dir. Fiber'de
35Mbps yeterli olcaktır olmadığı taktirde 50-75-100mbps tarifelere yükseltebilirsin hemde online işlemlerden mh'i aramadan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dm bakarmısn