Türknet inceleme hız testi vs.?

Bu konuyu okuyanlar

mehmet yahya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

başvuru süreci?

Başvurunuzu yaptığınız zaman belgeleri size mail yoluyla gönderiyorlar sizde bunu çıkartıp kargoluyorsunuz (mng kargoyla ücretsiz diğer kargo şirketleriyle ücretli)

müşteri hizmetleri?

başvurunuz yaptığınız zaman hesabınız oluşturuluyor bununla birlikte size bir müşteri hizmetleri atıyorlar (gayet iyi) hertürlü sorunuzu cevaplıyorlar .Eğer online konuşmak istemiyorsanızda telefonla birebir konuşabiliyorsunuz.
Amaaa kurulum süreci bittikten sonra böyle bi hizmetten ne yazık ki faydalanamıyosunuz. bunun yerine artık destek kaydı bırakabiliyorsunuz. Onlarda size geri dönüyorlar, eğer uzaktan halledebilicek bi meseleyse hallediyorlar halledemiyecek bi mesele ise türktelekomun destek ekipleri geliyorlar (gerçekten bu iyi bişe türktelekomun ilgilenmesi)

Hangi modemi veriyorlar?

TPLink Archer c5v veya Zte zxhn 298A modemini veriyorlar ikiside gayeet iyi modemler olduğunu söyliyebilirm.Ama tasarım açısından tp link i istedim ve bunu söyledim onlarda tabiki böyle bi isteğiniz olduğunu belirtiriz dediler ve tp linkin modemini verdiler. Modem abonelik sürecinde ücretsiz yani iptal edince geri gönderiyorsunuz.

İnternet kaç günde kullanmaya hazır hale geliyor?

Belgelerin gitmesi 4 gün sürdü cmt pzr günleri denk geldi işte. Belgeler ulaştığını gördüğüm an aradım bu süreci hızlandırımısınız diye onlarda tabikide dediler ve birakaç saat içinde işlemler tamamlandı. Ertesi gün geldiler gerçekten çok şaşırdım, hemen kurdular gittikten sonra birkaç saat içinde artık interneti kullanmaya başladım.

ÖZETLE 5 GÜNDE İNTERNETİ KULLANMAYA BAŞLADIM.

Tahahüt varmı kaç gün?

Hayır tahahüt yok istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz bunun yani sırasında ilk 30 gün beğenmezseniz paranızı iade ediyorlar.

Kurulum ücreti ne kadar?

kurulum ücreti faturayı otomatik ödeme talimatlı yaparsanız eğer 75 TL yapmazsanız 108 TL, Bu ücret 3 ay taksitli olarak faturanıza yansıyor

Nasıl bi hız alıyorum;

Şimdi gelelim en merak edilen soruya ben fiber kullanıcısıyım yani paketim 100 mbs e kadar dowloand 8 mbs kadarda upload aşağıda da hız testlerini inceliyebilirsiniz (test sırasında abim netflixten film izliyordu)

Ekran görüntüsü 2021-04-05 160515.png

Ekran görüntüsü 2021-04-05 160654.png

Oyunlarda ms,ping nasıl?

Gerçekten oyunlarda çok stabil çok iyi bi ms sağlıyor şu ana kadar en fazla 25 i gördüm diyebilirm

internetten bir şeyi nasıl bi hızda indiriyor?

gerçekten okadar hızlı ki anlatamam resim aşağıda=)

Ekran görüntüsü 2021-04-05 161309.png

gördüğünüz üzere gerçekten çok hızlı 15 000 mb ile indiriyor. 7gb 6dk da indirdim

Son olarak önerirmiyim vs.?

Ben kesinlikle öneririm internet neee zaman baksam bu hılzarda dowloand ve uploadı ms (hatta dowloand 111 =) 100 demişlerdi) ineternete başkaları bağlanınca internet hızı düşmüyor. hız testinde abim netflixten film izliyordu ama hiçbi değişiklik olmadı hızlarda ve ms de

Eğer hoşunuza gittiyse türknetli olmak isteseniz aşağıdaki davet koduyla 1 ay ücertsiz ineternet kullanabilirsiniz
Davet kodu: QXG72BM16HEX

- gerçekten emek verdim o kadar yazıp yazıp sildim yani uğraştım beğendiyseniz bunu belirtirseniz sevinirim =)