Turknet Fiber 100 Paketi

Bu konuyu okuyanlar

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Screenshot_14.jpg

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Üstteki mesajda yazmıştım kira olduğunu

Salimalp Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Merhaba Arkadaşlar. Evime Turknetten internet almaya karar verdim. Evimin adresini sorgulattığımda fiber 100 paketi alabileceğimi öğrendim. İnternet üzerinde başvurumu yaptım. Başvuru için turknet bana sözleşme gönderdi ve imzalayıp verdiği adrese kargolamamı istedi. Sözleşmenin yanında kimlik fotokopisinide istiyorlar. Doğrusu pek güvenemedim. Sizden başvuranlar varsa bir sıkıntı çıkıp çıkmadığını yazabilirler mi? Ve kimlik fotokopisini onlara göndermemde bir sorun çıkar mı?
Kankam kesinlikle al ben şuanda Kablonet in sürekli internet gidip gelmesiyle uğraşıyorum lanet olsun ki. Ben de en yakın zamanda Türknet Fiber 100 paketine geçeceğim ancak evinizde Türknet alyapısı olması lazım benim evde var mesela eğer altuapı sorgulamak istersen link bırakıyorum Hız, Altyapı ve Fiber İnternet Sorgulama - TurkNet

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kankam kesinlikle al ben şuanda Kablonet in sürekli internet gidip gelmesiyle uğraşıyorum lanet olsun ki. Ben de en yakın zamanda Türknet Fiber 100 paketine geçeceğim ancak evinizde Türknet alyapısı olması lazım benim evde var mesela eğer altuapı sorgulamak istersen link bırakıyorum Hız, Altyapı ve Fiber İnternet Sorgulama - TurkNet
Alalı 1 gün oldu. Şu anda 100mbps hız alıyorum. İlerde inşallah bir sorun çıkmaz. Böyle devam eder.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Kablonette internet mi gidiyor? Müşteri hizmetleriyle görüşün. Büyük ihtimalle altyapı çalışması vardır.