Türknet bulunduğunuz bölgede arıza var mesajı

Bu konuyu okuyanlar

keremsan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
türk telekom ekipleri tarafından yapılan altyapı iyileştirme çalışmaları mahallemize 3-4 gün önce yapıldı . ( hipernete geçirmişler mahalleyi) bu olaydan sonra hiç kesilmeyen internetim 5 dakikada bir 10 dakikada bir sürekli şekilde kopuyor. türkneti aradığımda ise bulunduğunuz bölgede arıza vardır modemle oynamayın bekleyin diyor. 5-6 gündür böyle bekliyorum sürekli şekilde internet kopuyor. Yaşayan birisi böyle bir sorunun ne zaman çözüleceğini söyleyebilir mi? sizce bu mevzu neden oluyor? ne zaman geçer?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bende de aynı şekilde olmuştu en sonunda kökten gitti, arıza kaydı oluşturdum gelip yaptılar. Dışarıdaki elemanın yanında değildim ama sanırım kablonun bağlı olduğu portu değiştirdi. Müşteri hizmetlerini arayıp altyapı ile ilgili bir sorun olduğunu söyleyin ve arıza kaydınızı TT'ye yönlendirmelerini isteyin.

keremsan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Bende de aynı şekilde olmuştu en sonunda kökten gitti, arıza kaydı oluşturdum gelip yaptılar. Dışarıdaki elemanın yanında değildim ama sanırım kablonun bağlı olduğu portu değiştirdi. Müşteri hizmetlerini arayıp altyapı ile ilgili bir sorun olduğunu söyleyin ve arıza kaydınızı TT'ye yönlendirmelerini isteyin.

bende arıza kaydı oluşturdum. bi gelemedi şerefsizler kaç gün oldu..