TURKNET 1ay bedava kullanım kodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zalim50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar: forum sitelerinde karşımıza çıkan bazı TURKNET indirim kodları kod sahibinin kendi faturasını düzenli ödememesi halinde size bir indirim sağlamıyor malesef benim başıma geldi ilk abone olurken ınternetten buldugum kod sahibi faturasını ödemediğinden 2. ay bedava kullanacağım sanırken fatura geldi bunu unutmayın yetkili servisten sonradan öğrendim
kendi kodumu aşağıda paylaştım yakın çevresindeki arkadaşlarında bulamayanlar kullanabilir

TURKNET 1ay bedava kullanım kodu:
DNU81MK61FUG

Sahset Hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: RQA26IX36AJI

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,244
Yeni konu açmaya gerek yok bu konu mevcut zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...