• Yeni nesil Apple TV 4K inceleme!

    Apple'ın geçen sene iPhone XR'ın A12 Bionic işlemcisi ile ürettiği Apple TV 4K modelini kutusundan çıkarıp inceledik.

Haber Türkiye’nin üçüncü Apple Store’u resmen duyuruldu!

Bu konuyu okuyanlar

elatreiNN

ShiftDelete.net - Sosyal Medya Yöneticisi
Yönetici
Mod. Adayı
Katılım
20 Aralık 2020
Mesajlar
49
Reaksiyon puanı
47
Puanları
18
Yaş
20
Apple, Türkiye‘de açacağı yeni bir mağazasını daha duyurdu. Bu noktada ülkedeki en büyük Apple Mağazası olacak mekan Bağdat Caddesi‘nde konumlanıyor. Caddebostan‘da açılacak olan mağaza pek çok uzman kişiyi de bünyesinde barındıracak. Bu nedenle kolayca gidip ürününüz hakkında destek alabileceksiniz. Aşağıdaki linkten mağazanın tanıtımı için hazırlanan özel görsele erişebilir ve bilgisayarınızda duvar kağıdı olarak indirip kullanabilirsiniz. Ayrıca Apple Watch'a sahipseniz yine bu mağazaya özel hazırlanan saat kadranını da indirebilirsiniz.

Yeni Apple Mağazasının konumu neresi?​

Şu zamana kadar Türkiye içerisinde iki mağazasıyla faaliyet yürüten Apple, üçüncü mağazasının açılışını resmen duyurdu. Web sitesi üzerinden ‘Apple Bağdat Caddesi yakında sizlerle‘ başlığıyla oluşturduğu sayfada kullanıcılarına yeni mekanın duyurusunu yapmış oldu. Apple’ın yeni mağazasının tam adresi ise şu şekilde belirtilmiş durumda: Bağdat Caddesi, No: 342 Caddebostan, 34728 Kadıköy/İstanbul

Mağaza farklı bir konsept kullanacak​

Ortaya çıkan bilgilere göre Apple‘ın Türkiye‘deki en büyük mağazası farklı bir konseptle karşımıza çıkıyor. Üçüncü nesil olacağı belirtilen mağazada dört kat yer alıyor. İlk iki katı Apple çalışanları için ayrıldı, diğer iki kat ise müşteri deneyimini artırmak için hizmet verecek.

turkiye-nin-en-buyuk-apple-magazasi-resmen-duyuruldu
Zorlu Center – Apple Mağazası
Mağazanın genel olarak koru ve sokak şeklinde dizayn edileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu da mağazanın alışveriş dışında dinlenmek için de olanak tanıyacağı anlamına geliyor. Mağazada yer alan internet hizmetinin de oldukça üst hızlarda olacağı da belirtilen bilgilerden bazıları.

Apple mağazaya 24 milyon 678 bin dolar yatırım yaptı​

Caddebostan‘da açılacak yeni Apple Mağazası yukarıda belirttiğimiz gibi Türkiye‘deki en büyük mağaza olacak. Metrekare bakımından oldukça büyük bir alana hitap eden yapı, çalışan sayısıyla da rekor kıracak. Apple’ın mağazaya 24 milyon 678 bin dolar yatırım yaptığı da ortaya çıktı. Bu bağlamda şirketin mağazaya beklediği ziyaretçi sayısı da 1.080.000 olarak açıklandı.

Haberin devamı için: Türkiye'nin üçüncü Apple Store'u resmen duyuruldu!
 

wittroc

Bravo-Tango-Seven-Two-Seven-Four
Yönetici
Moderatör
Katılım
15 Kasım 2020
Mesajlar
4,828
Çözümler
27
Reaksiyon puanı
7,886
Puanları
113
Yaş
18
Dışarıdan çekilen görüntülere göre gayet hoş bir dizaynı var.
 

Son mesajlar

Üst