Türkiyenin İlk Üyeliksiz Download Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

bluray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar size tavsiye edeceğim sitenin adı www.somurgen.com, Bu sitenin en güzel özelliği üyelik istememesi ve download linklerine bir tık ile ulaşılabilmesi. Site hergün kendini güncelliyor yeni ve işe yarar programlar dökümanlar videolar resimler scriptler yani anlıcağınız işinize yarayacak bir çok şeyi burada bulacaksınız. Aradığınız şeyleri arama bloğunda pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ben hergün düzenli olarak bu siteyi ziyaret ediyorum. Eminim sizinde çok hoşunuza gidecek.... ;)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Çok kötü bir site hiç beğenmedim.İndir indir kotam dolacak yaa :S :D

Şaka bir yana cidden çok kapsamlı ve yararlı içeriği var.E-kitap bölümünü bile bitiremedim henüz.Tavsiye edilen siteler içinde şu ana kadar gördüklerimin en iyisi.

Teşekkürler bluray B)

bluray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben teşekkür ederim önemli olan bilgiyi paylaşmak. Faydalı gördüğüm siteleri paylaşmaya devam edeceğim.

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
güzel site ama biraz yavaş yüklüyo yinede güzel

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Of of turkdownload.net vardı bi aralar geçen gün kapattılar o gerçektende türkiyenin en klas warez sitesiydi.Buda onun torunu gibi bişey..

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
güzel bi siteye benziyor takip edelim tşkler :)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
gokhans19 dedi ki:
Of of turkdownload.net vardı bi aralar geçen gün kapattılar o gerçektende türkiyenin en klas warez sitesiydi.Buda onun torunu gibi bişey..
turkdownload.net açılıyor.

bluray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkdownload.net de güzel bir siteye benziyor paylaşım için teşekkürler. Reklamların çok olması ve üyelik istemesi eksi yönleri ama yinede güzel. Eğer bildiğiniz böyle güzel siteler varsa burada yayınlarsanız sevinirim ^^

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bluray dedi ki:
turkdownload.net de güzel bir siteye benziyor paylaşım için teşekkürler. Reklamların çok olması ve üyelik istemesi eksi yönleri ama yinede güzel. Eğer bildiğiniz böyle güzel siteler varsa burada yayınlarsanız sevinirim ^^
turkdownload.net kapatıldı..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
gokhans19 dedi ki:
bluray dedi ki:
Şu adresi tarayıcına yazıp girmeyi denesen diyorum :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
bluray dedi ki:
Şu adresi tarayıcına yazıp girmeyi denesen diyorum :D
fullyukle.coma yönlendiriyor dediğim gibi turkdownload.net kapandı ve açılmayacak artık fullyukle.com onların forum sitesi ve kaçak program yok..

cambaz_4387

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim, şu an itibariyle her gün ziyaret ettiğim siteler arasında. B)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sitenin sıkı takipçisiyidim fakat filmler, oyunlar tehlif dolayısıyla kalktı böyle içim burkuldu anlatamam %(

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
www.downtr.org da var.Oda güzel.Yabancı site isterseniz onuda vereyim :D Hepsine bin basar,çünkü turkdownload falan dosyaları ordan alıyo :) Bi keresinde infoyu silmeyi unutmuşlar öyle buldum bende :D

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
www.forumw.org :D Film açısından zengin.Sınırsız adsle geçsek çıkmayacam o siteden :D Film dışında program kısmıda güzel.Ama oyun için aynı şeyi söyleyemecem :(

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Napsın adamlar botlardan korunmak için öyle yapıyo :} Daha saçmalarıda var.

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
turtkdownload.net kapandığından beri böyle bir site arıyordum harbiden. Çok teşekkürler bluray.

bluray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben teşekkür ederim arkadaşlar...

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
tonce dedi ki:
turtkdownload.net kapandığından beri böyle bir site arıyordum harbiden. Çok teşekkürler bluray.

aynen ya paylaşım için tşk

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
hoho bu ne be sömürgen.com da

[h=3]Hata![/h] Ziyaretçi Sitenin bu bölümüne Giriş İzniniz Bulunmamaktadır.