Türkiyenin İlk Üyeliksiz Download Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

bluray

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar size tavsiye edeceğim sitenin adı www.somurgen.com, Bu sitenin en güzel özelliği üyelik istememesi ve download linklerine bir tık ile ulaşılabilmesi. Site hergün kendini güncelliyor yeni ve işe yarar programlar dökümanlar videolar resimler scriptler yani anlıcağınız işinize yarayacak bir çok şeyi burada bulacaksınız. Aradığınız şeyleri arama bloğunda pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ben hergün düzenli olarak bu siteyi ziyaret ediyorum. Eminim sizinde çok hoşunuza gidecek.... ;)

elektr10

Profesör
Çok kötü bir site hiç beğenmedim.İndir indir kotam dolacak yaa :S :D

Şaka bir yana cidden çok kapsamlı ve yararlı içeriği var.E-kitap bölümünü bile bitiremedim henüz.Tavsiye edilen siteler içinde şu ana kadar gördüklerimin en iyisi.

Teşekkürler bluray B)

bluray

Öğrenci
Ben teşekkür ederim önemli olan bilgiyi paylaşmak. Faydalı gördüğüm siteleri paylaşmaya devam edeceğim.

gokhans19

Profesör
Of of turkdownload.net vardı bi aralar geçen gün kapattılar o gerçektende türkiyenin en klas warez sitesiydi.Buda onun torunu gibi bişey..

bluray

Öğrenci
turkdownload.net de güzel bir siteye benziyor paylaşım için teşekkürler. Reklamların çok olması ve üyelik istemesi eksi yönleri ama yinede güzel. Eğer bildiğiniz böyle güzel siteler varsa burada yayınlarsanız sevinirim ^^

gokhans19

Profesör
bluray dedi ki:
turkdownload.net de güzel bir siteye benziyor paylaşım için teşekkürler. Reklamların çok olması ve üyelik istemesi eksi yönleri ama yinede güzel. Eğer bildiğiniz böyle güzel siteler varsa burada yayınlarsanız sevinirim ^^
turkdownload.net kapatıldı..

elektr10

Profesör
gokhans19 dedi ki:
bluray dedi ki:
Şu adresi tarayıcına yazıp girmeyi denesen diyorum :D

gokhans19

Profesör
elektr10 dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
bluray dedi ki:
Şu adresi tarayıcına yazıp girmeyi denesen diyorum :D
fullyukle.coma yönlendiriyor dediğim gibi turkdownload.net kapandı ve açılmayacak artık fullyukle.com onların forum sitesi ve kaçak program yok..

Ahmethz

Rektör
Emektar
sitenin sıkı takipçisiyidim fakat filmler, oyunlar tehlif dolayısıyla kalktı böyle içim burkuldu anlatamam %(

m1903

Profesör
www.downtr.org da var.Oda güzel.Yabancı site isterseniz onuda vereyim :D Hepsine bin basar,çünkü turkdownload falan dosyaları ordan alıyo :) Bi keresinde infoyu silmeyi unutmuşlar öyle buldum bende :D

m1903

Profesör
www.forumw.org :D Film açısından zengin.Sınırsız adsle geçsek çıkmayacam o siteden :D Film dışında program kısmıda güzel.Ama oyun için aynı şeyi söyleyemecem :(

tonce

Profesör
Emektar
turtkdownload.net kapandığından beri böyle bir site arıyordum harbiden. Çok teşekkürler bluray.

madmex

Profesör
hoho bu ne be sömürgen.com da

[h=3]Hata![/h] Ziyaretçi Sitenin bu bölümüne Giriş İzniniz Bulunmamaktadır.

SDN Son Haberler