Türkiye'nin Corona Faciasındaki Yeri

EmirhanTeira

Doçent
Sizce nasıl bir durumda? Diğer ülkelere göre avantajlı mıyız? Yoksa daha mı kötü bir durumdayız? Açıkçası ben durumumuzun iyi olduğunu düşünüyorum. Vaka sayıları düşüşe geçti. Sağlık malzemelerinde sorunumuz yok. Dışarıya bile tonlarca satabiliyoruz. Tabi ben Bu kadar erken iyi bir yola gireceğimizi düşünmüyordum. Vaka artışı kontrol altına alındı. Umarım bütün Dünya bu beladan kurtulur.
 

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
1 hafta sonra görüşelim artış düşüşünü.
 
Şu an herkes iyi durumda olduğumuzu dusunuyor. Ancak ilk sokağa çıkma yasağı açıklandığında tüm milletin dışarı çıktığı günün üzerinden 14 gün geçmesini bekleyelim. Büyük bir artış olacağını düşünüyorum. Bakalım o zaman iyi durumda olur muyuz.
 

Semih10

Doçent
Yasaklı
Ülkede durum iyi diye düşünmek yanlış olur daha katlanarak artacak bu vaka sayısı sokağa çıkma yasağı olduğu ilk hafta millet önlem falan dinlemeden dip dibe alışverişe çıktılar
 

SwateR

Rektör
Verilere baktığımızda stabil durumdayız. Hatta düşüşe bile geçtik. Ancak şu geçen haftaki sokağa çıkma yasağında milletin umarsızca, salgına aldırmadan marketlere hücum etmesi iyi olmadı. Önümüzde hafta bu açıdan kritik. İnşallah kısa sürede şu salgından kurtuluruz da rahat bir nefes alırız.
 
Üst