Türkiye'den Social Proof Hizmeti: Sosyop

Sitemizi beğendiniz mi?


  • Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

firatba

Öğrenci
Katılım
8 May 2020
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
32
Merhaba arkadaşlar,

Büyük bir heyecan ile hayata geçirdiğim yeni projem hakkında sizlere bilgi verip, yorumlarınızı almak istiyorum; Sosyop.

Türkiye'de bilinen adı sosyal kanıt hizmeti yani Social Proof ya da FOMO olarak bilinen hizmeti veriyoruz. Peki social proof nedir? Social Proof, insanların davranışlarını ikna etmeye yarayan içeriklere verilen isim, o bunu aldı sen de al, bu ürün şu kadar sattı, dur gitme sana özel şu kadar indirim, büyük açılış için geri sayım gibi.

Sosyop, sitelerinize özel hazır - modifiye edilebilir 24 farklı bildirimden seçtiğinizi yine seçtiğiniz kurallara göre site ziyaretçilerinize göstermenizi sağlar. Örneğin bir e-ticaret siteniz var ve sepet sayfasında çıkma eylemi gösteren müşterilerinize bir indirim sunarak satışa döndürmek istediniz, işte tam bu noktada biz devreye giriyoruz.

Bir siteniz varsa tek yapmanız gereken sitemize üye olup, Snippet kodumuzu sitenizin </head> alanı öncesine eklemek ve tüm yönetimi sitemizden yapmak. Kod bilgisi vs. hiç bir şeye ihtiyacınız yok! Sayfa konumu olarak tüm bildirimleri header - orta - footer alanlarında sol-orta-sağ olmak üzere 9 farklı noktada aktifleştirebilirsiniz. Örneğin genel duyurular için kullanılan top bar ya da alt bar - Ücretsiz Kargo - bildirimi gibi genel bildirimler için yine sitemizi kullanabilirsiniz.

Son olarak rakiplerimizin oldukça yüksek ücretlendirmeler ile verdiği Social Proof hizmetini biz belirli bir süre üye olan herkese ömür boyu ücretsiz yararlanma hakkı sunuyoruz. Özellikle e-ticaret siteleri için güzel bir fırsat olacağını düşünüyorum.

Shiftdelete'in değerli üyelerinin de kullanıp memnun kalacağını umuyoruz. (Lütfen geri bildirimlerinizi bizden esirgemeyin, her biri bizim için çok değerli.)

Not: Tüm dünyaya hizmet verebilmek adına site dilimiz İngilizce, ancak siz kullanacağınız bildirimleri kendinize göre düzenleyerek Türkçe'ye çevirebilirsiniz.

Sevgilerimle,
Fırat
 

Son mesajlar

Üst