Türkiye'den ilk Joe Biden açıklaması

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066

"Türkiye, ABD'nin yeni yönetimiyle çalışmayı sürdürecektir"​

Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay, resmi olmayan sonuçlara göre, ABD'nin yeni Başkanının Joe Biden seçilmesi üzerine, "Türkiye ABD'nin yeni yönetimiyle çalışmayı sürdürecektir" dedi.
Habertürk'ün aktardığına göre, Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay, ABD'nin 46. Başkanı seçilen Joe Biden'a yönelik ilk kez açıklamada bulundu.
Katıldığı canlı yayın programında açıklamada bulunan Oktay, "Türkiye, ABD'nin yeni yönetimiyle çalışmayı sürdürecektir" dedi.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
Tabi ki kim gelirse gelsin Türkiye ABD ile çalışmayı sürdürecek ya da tam tersi.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Bir paylaşımda görmüştüm ülkemiz de en fazla demokrat ABD başkanları ile sorun yaşamışız. Cumhuriyetcilerle daha az sorun yaşamışız. Demekrotların daha insan hakları vs. Konusunda hassas olması cumhuriyetcilerin ise stratejik hedefleri önde tutmasındaymış.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
Ama şunu bilelim ki ABD'nin stratejik hedefleri Başkan Demokrat da olsa Cumhuriyetçi de olsa değişmez.
Başkasından duyunca daha bir acı oluyor ama ben de Türkiye'yi pek çok konuda eleştiriyorum. Bankın AKP'yi demiyorum sadece çünkü AKP öncesi de bu sıkıntılar vardı bugün daha da çok var.