Türkiye'de Yaşamak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

_Zaur_

Profesör
İş aramak için gidiyorsan Sağlam bir iş becerin olması gerekir. Azerilerin kendi aralarında türkçe yazışmasıda ayrı komik :D

_Zaur_

Profesör
O zaman ne iş yapabileceğinide yaz bari. Millet bilsin ne beceriyorsun. CV formu gibi

Bu arada hepimizin Türk olduğumuzu unutuyorsun galiba.

Strasza

Doçent
herhangi bir becerin ya da işin var mı? bazı sektörlerin daha baskın oldukları şehirler var.

kmurat

Dekan
Yaz mevsiminde Turizm de iş bulursun. Rusça bilenler güney illerinde aranır. (Antalya, Muğla gibi)

Strasza

Doçent
ben fethiye'de yaşıyorum burada kafkasya tarafından gelip çalışan çok insan var. kırgız azeri. kendi kırgız arkadaşlarım da var her sene gelen ve burada vatandaşlık alan. dil üzerinden iş bulabilirsin sezon mart nisan gibi başlıyor. genelde sezondan önce ayarlıyorlar işleri. facebook'taki fethiye bölgesi iş grubuna yönlendirebilirim.

kmurat

Dekan
Ucuz olan yaerlaerde iş bulamazsın. Turistik yerlerde ucuz diye bir kelime bile yok. Karadeniz ucuz mesela. Yazın bir kaç ay fındık toplayabilirsin. Hiç de sevmeyeceğin bir iş olur ve kazanacağın da fazla olmaz.

Dora

14/08/2018
Yönetici
Super Moderator
Ülkeye gelmeni istemiyorum. Azerbaycanda yaşayan arkadaşlarımın yaşam standardını öğrendikçe buraya gelirsen güven bana yaşayamazsın. Şartlar lay lay lom değil.

_Zaur_

Profesör
Ülkeye gelmeni istemiyorum. Azerbaycanda yaşayan arkadaşlarımın yaşam standardını öğrendikçe buraya gelirsen güven bana yaşayamazsın. Şartlar lay lay lom değil.
Adamı hevesten salmayın. Bakalım bu olayın sonu nolcak :)

Konuyu açan arkadaş Bu arada eğer Türkiyeye gidersen konuyu güncel tutmanı istiyorum.

Jack Reacher

Profesör
Eğer ekonomik durumun iyi ise orada kal . Ama avrupa'da yaşama imkanın varsa oralara git orada düzenini kur.

Şuan Türkiye eğitim ve iş için maalesef uygun değil ..

Fakat konu detayını açarmısın ? hiç ayrıntıya girmemişsin ne için geleceksin ne yapıyorsun , bilemiyorum fakat pek inadırıcı gelmedin , iyi forumlar.

stat counter