Soru Türkiye'de islamofobi var mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

KovboyBey

Profesör
Twitter'da bir kullanıcı Türkiye Twitter'da islamofobi olduğuna dair iddialarda bulundu. Sizce Türkiye'de islamofobi var mı?
Evet var muslumanım ama zorla namaz kıldırtmaya calısıyolar kılmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Twitter'da bir kullanıcı Türkiye Twitter'da islamofobi olduğuna dair iddialarda bulundu. Sizce Türkiye'de islamofobi var mı?
icimden gelmiyor kılmak bir cumaya giderim birde bayram namazı okadar bütün duaları da bılıyorum

nası solıyım kılmak istemiyorum sadece cuma namazı ve bayram namazlarını kılarım okadar. eskiden kılıodum hep camiden namaza baslıodum .

Zorla birsey istenmez zorla kıldırtmaya calısıyorlar oyuzden yoksa kılarım.
Konunun islam düşmanlığı ile alakası nedir diyor yani sen bu yüzden islamdan nefret mi ediyorsun ?

KovboyBey

Profesör

KovboyBey

Profesör
Tam tersini savunuyorsunuz o zaman
zaten eskiden kılıyordum hocam baskı var kılmak istemedim son aylarda bıraktım bütün duaları orendim kurana gecicektim korona geldi gecemedim...

Konu islamafobi yani islamafobi=islam düşmanlığı şimdi sen öyle mesaj atınca biraz ne alaka gibi oldu 😊
Anladım sonradan anladım bende zaten kusura bakmayınız...

Dertsizali

Profesör
Fetö olayından sonra millet islamdan korkar oldu... uzaklaştı... banane kimin ne içtiğınden ama alkole yatırım yapsam bir iki yıla köşeyi dönerdim o derece arttı...

tamda birilerinin ekmeğine yağ sürüldü ama neyse...
birde cemaatten çok herkes hoca olmuş bakıyom hoca dinen sakıncalı iş yapıyor ve dinden imandan soğutur milleti... soğutuyor da zaten

Son mesajlar