Türkiye'de en güvendiğiniz siyasetçi kimdir?

Bu konuyu okuyanlar

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Türkiye'de en güvendiğiniz siyasetçi kimdir? ?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Al Birini Vur Ötekine Hepsi Aynı Bwnim İçin.

Tamamını ve Bunların Danışmalarının Toplasak Görüşlerini %100'ünü Benimsemesemde Yaptığı Çoğu Faaliyet, Yardım, Kampanya ve Konuşmaya Katıldığım Haluk LEVENT'in Bırakın Yarısı, Çeyreği Bile Olamazlar.

İl İl; İnsanları Yardımlaşmaya Kardeşliğe Örgütlemiş ve Belediye Vali Vekil vs Daha Üst Makanlara Kadar Olanların Yapamadığını Yapmakta.

Maddi ve Manevi Yardıma Muhtaç İnsanlar; Devlet Erkanı ve Belediyelerin Yeteri Kadar Çalışmadığına İlgilenmediğine Kanaat Getirmiş Olacakki Onun Samimiyetine ve Örgütlediği Kardeşlik İlkesine Sığınıyor ve Çare Buluyorlar.

Temennim O'durki İlerde Birgün Milletvekili Aday Adaylığı Düşünürse Bağımsız Aday Olmasıdır.

Yolun ve Bahtın Açık Olsun. ALLAH İman, Sabır ve Hidayeti Üzerinden Eksik Etmesin Güzel İnsan Haluk LEVENT ...

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Hiç biri desem yalan olmaz.

Fakat mansur yavaş dürüst biri geliyor ..

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Yalan veya doğru en iyi algıyı yapan en iyi siyasetçidir ama en güvendiğimiz siyasetçi diyemeyiz. Sonuçta insanları doğru da olsa yalan da olsa ikna edebilmek önemli. Örneğin pazarlama/satış elemanları, avukatlar, emlakçılar da buna örnek verilebilir.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Siyaset hep yalan dolan işi. Girmeyi hiç istemedim ve ilgi alanıma dahi almadım. Bu yüzden kimseye de güvenmiyorum. Hemen hemen hepsi kendisi veya yakınlarının, dostlarının çıkarlarına göre hareket ediyor. Aksi davrananlarıda zaten barındırmıyorlar.

Son mesajlar