Türkiye onu konuşuyor: Faruk Fatih Özer Kimdir?

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük vurgunu dün akşam gerçekleşti. Büyük şirketlerin yatırım yaptığı gerekçesiyle tüm işlemleri durdurduğunu açıklayan Thodex‘in planı çok geçmeden ortaya çıktı. Türkiye’nin ilk global lisanslı kripto para borsası olan Thodex, kullanıcılarını resmen dolandırdı. Gelişmelerin üzerine Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında soruşturma başlatıldı. Şirketin açıklamasından kısa süre sonra sosyal medya hesaplarını kapatan […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Ya işte; Haydan gelen Huya gider.

Hazır para kazandınız değil mi? :D.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Benim kanımca adam epey zeki....Bakmış bizim insanımız bu bilmediği ortama para şaçıyor.Topladı her şeyi.Bu adama para veren o 400.000 insanımıza sesleniyorum.Bu zamanda yapımı 5 lira olan bir şeyi size 4 lira olarak vereceğini vaad eden kişi sizce in midir cin midir?Yoksa her şeyi başından sonuna kadar planlayan bir profesyonel dolandırıcı mıdır?
Ben daha dün yorum yapmıştım.Amca,teyze oğlu,dayı, enişte gibi akrabaların telkinleriyle girmeyin diye.Gördük.''Tosuncuk Vol2''oldu.Umulsun ki devamı gelmesin.Lakin bizde kolay yoldan para kazanmayı oturarak bekleyen rahat 400.000 kişi olduğu müddetçe bu temennimin gerçekleşmesi olanaksız gözüküyor.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Yooo ben konuşmuyorum yalan bilgi.
Ayrıca haber tam uzun olmuş ve bu mesajı yazarken adam "kibar tosuncuk" adıyla atv'de habere çıktı. :sweatsmile: