Türkiye de Rap Müzik

Bu konuyu okuyanlar

oscarpinta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba askerlik görevimi yerine getirmekteyim. Uzatmadan konuya gireyim yıllardır müzikle uğraşıyorum hemen kestirip atmayın Türkiye'de bu işi başarmak çok zor üstelik birde yaptığınız tarz rap muzikse lütfen yazımı sonuna kadar okuyun yaptığım şarkıları tanıtma konusunda başarılı olamıyorum. Bana yardımcı olabilirmisiniz ? Bakın gerçekten bu işte profesyonelim . Parçamı dinleyip en azından bana görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Şarkının YouTube Linki :

mfi

Profesör
Reaksiyon puanı
193
Çok güzel ben beğendim. sözleride sen yazıyorsun sanırım.
kendini tanıtmak için battle kapışmalarına gidebilirsin. veya yeni trend youtubede rap reaction çekip arada da kendi parçalarını tanıtabilirsin.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,856
Merhaba askerlik görevimi yerine getirmekteyim. Uzatmadan konuya gireyim yıllardır müzikle uğraşıyorum hemen kestirip atmayın Türkiye'de bu işi başarmak çok zor üstelik birde yaptığınız tarz rap muzikse lütfen yazımı sonuna kadar okuyun yaptığım şarkıları tanıtma konusunda başarılı olamıyorum. Bana yardımcı olabilirmisiniz ? Bakın gerçekten bu işte profesyonelim . Parçamı dinleyip en azından bana görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Şarkının YouTube Linki :
Tr rap bence son yıllarda efsane ilerledi. Gerçi ceza sago fuatın yıllar önceki yaptığı rapın tadı bambaska lakin modern rap gerçekten çok sıkı bir şekilde devam ediyor. Freeler dissler bunlar tanınmanı sağlarda bence herkesin yaptığını yapma. Hidra zamanında bir diss attı patladı elvis öyle. Ama zeki bir şekilde yaparsan bazı işleri bunlara gerek kalmaz.Dinledim ve beğendim acıkcası

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,142
Beat seçimine dikkat etmelisiniz bence, sözler beate tam oturmuyor.

Tanınmak bu devirde çok kolay. Sağlam bir parça ile duyurabilirsin kendini.

oscarpinta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beat seçimine dikkat etmelisiniz bence, sözler beate tam oturmuyor.

Tanınmak bu devirde çok kolay. Sağlam bir parça ile duyurabilirsin kendini.
eleştirilerini dikkate alacağım. Teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Çok güzel ben beğendim. sözleride sen yazıyorsun sanırım.
kendini tanıtmak için battle kapışmalarına gidebilirsin. veya yeni trend youtubede rap reaction çekip arada da kendi parçalarını tanıtabilirsin.
haklısın dostum. şu askerlik dönemini atlatayim yoğunlaşacağım konular arasına tavsiyelerinide ekledin
--- Gönderi Güncellendi ---
Tr rap bence son yıllarda efsane ilerledi. Gerçi ceza sago fuatın yıllar önceki yaptığı rapın tadı bambaska lakin modern rap gerçekten çok sıkı bir şekilde devam ediyor. Freeler dissler bunlar tanınmanı sağlarda bence herkesin yaptığını yapma. Hidra zamanında bir diss attı patladı elvis öyle. Ama zeki bir şekilde yaparsan bazı işleri bunlara gerek kalmaz.Dinledim ve beğendim acıkcası
aslında bu takım güzel tavsiyeler verebileceğin kanısındayım aklında iyi fikirler varsa bana mesaj olarak bildirirsen sevinirim dostum. Teşekkürler yorumun için

Son mesajlar