TURKCELL'e geçilir mi?

onurryazgann

Öğrenci
Merhaba ben 5 yıllık Turkcell kullanıcısıydım inanılmaz pahalıydı artık paketler. Ben de ttkom a geçmiştim. Pişmanım keşke gecmeseydim fakat zaman doldu Turkcell e tekrar geçmeli miyim yoksa Vodafone da bir tercih olabilir mi?

Merhaba ben 5 yıllık Turkcell kullanıcısıydım inanılmaz pahalıydı artık paketler. Ben de ttkom a geçmiştim. Pişmanım keşke gecmeseydim fakat zaman doldu Turkcell e tekrar geçmeli miyim yoksa Vodafone da bir tercih olabilir mi?
İkisi arasında tabiki Turkcell.T.telekom çok mu kötü? Yazın tarifem biteceği için Telekom denemek kafamda vardı.

junkies52

Öğrenci
Açıkçası bende yıllarca turkcell kullandım suan turktelekom kullanıyorum. Ancak pahalı paketler olsa bile kaliteli olduğunu anladım turkcell’in. Tekrar turkcell e geçmeyi düşünüyorum.

Airbus

Asistan
Türkcellin ilk 1 yıl fiyatları çok uygun oluyor geçişten 1 yıl sonra aynı pakete neredeyse 2 katı fiyat istiyorlar. Çok saçma bir fiyat politikaları var ama kalite olarak en iyisi onlar.

ozciceky

Profesör
Turkcell müşteri çekmek için önce düşük fiyat veriyor sonra da fiyatı çakıyor. Müşteri temsilcisi bile başka operatöre geçip oradan gelin demişti 1 sene evvel.

Ugurreze

Öğrenci
Hem Türkcell de hemde çalışmış hemde Vodafone da çalışan biri olarak konuşuyorum Fark eden bir şey yok Vodafone Türkcell in fiber alt yapısını kullaniyor modem kablo her şey aynı boşuna Türkcell fazla para ödeme

Death Mark

Guru
Emektar
4 GB üstü internet ve yurtdışı kullanımınız olmayacaksa kesinlikle tavsiye ederim. Vodafone'dan geçen bir kullanıcı olarak memnun kaldım.

Dertsizali

Profesör
bende bunu merak ediyordum sağ ol
Mesaj otomatik birleştirildi:

konu açmama gerrek kalmadı...