Turkcell T50 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
korkunun ecele faydası yok 3 taşıyıcılı t50 geliyor şuan 42,3mbps o 63,9mbps filan olucak Turkcell farkı.

Eko06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu anneme alacağım arkadaşlar annem facebook,instagram vatsapa girer oynarsa basit oyunlar oynar t50yi önerir misiniz. telefonun artıları ve eksileri nelerdir.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
telefonu anneme alacağım arkadaşlar annem facebook,instagram vatsapa girer oynarsa basit oyunlar oynar t50yi önerir misiniz. telefonun artıları ve eksileri nelerdir.
+
Telefon dedigin islemleri kasmadan yapabilicek kapasiteye sahip.
Sarji baya uzun gidiyor yeterli olucaktir
Basit oyunlari rahatlikla calistirabiliyor

-
Arka kamerasi cok iyi degil ama on kamerasi muthis
Bu uygulamalar arka planda acik kalirsa anlik donmalar kasmalar yasayabilirsin.

Eko06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazı kullanıcılar telefonda anlık donmaların olduğunu söylüyor.bunun doğruluk payı var mı ?sizede oluyor mu bunlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
bazı kullanıcılar telefonda anlık donmaların olduğunu söylüyor.bunun doğruluk payı var mı ?sizede oluyor mu bunlar

Genelde hemen hemen her android cihazlarda takılmalar donmalar olabiliyor, arka planda ki uygulamalar yazılımın eskimesi donanımın yetersiz olması gibi bir sürü neden var.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
telefon dediğin sahibinin ellerini üşütmemeli biraz ısınmalı sğuk havalarda elini cebine atınca elini ısıtmalı...

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
telefon dediğin sahibinin ellerini üşütmemeli biraz ısınmalı sğuk havalarda elini cebine atınca elini ısıtmalı...
Benim telefon tersine isliyor o konuda :)

ac653d61964f6ecdab45be4956b85101.jpg

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
2 aylik beklemenin ve yogun tepkinin ardindan nihayet guncelleme geldi. Guncellemenin boyutu 33mb. İci bos bir guncelleme yani. Degisen hicbir sey yok. 2 ay beklettiler millet sussun diye bombos bisey gonderdiler. Degisenler sunlar

Bildirim cubuguna wifi hotspot kisayolu eklendi (olmazsa olmaz!)
Kameraya hareketli cekim ozelligi geldi.

Ve performans iyilestirmesi geldigi soyleniyor ancak telefon guncellemeden sonra daha kasmaya basladi diyenlerde var. 2 ay bunu beklemisiz yani.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum arama geldiğinde açıyoruym ve 1 saniye sonra ne sesim gidiyo ne de karşımdakinin sesi geliyo bu sorunu nasıl düzeltebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cool::cool::cool::cool:arkadaşlar ben yaklaşık 2 aydan beri t50 kullanıyorum telefon çok iyi asfalt 8 fifa15 vb oyunlar var telefonda hiç kasma yok telefon çok hızlı yarım saatte şarz oluyor telefon ve 8-9 saat gidiyor internete girilirse kamerada biraz bulanıklık var ama oda çekimle alakalı elinizi hafif bile haraket ettirseniz kalite düşüyor o yüzden elinizi haraket ettirmezseniz kamera çok iyi ön kamerası 5mgx çok iyi çekim yapar anlıcanız telefon s3 ve s4 ile kıyaslanabilecek düzeyde TAVSİYE EDERİM ALMANIZI

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a t50 aldım güncelleme geldi günceleme bitti %68 kaldı gitmiyo sonrada kapandı açılmadı bir daha daha doğrusu tukcell logosu çıktıktan sonra ilerlemiyo format attım boş nafile yardım :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar telefonu alali 1 yıl oldu ama ses acma kapama tusuna bastigimda telefon kapaniyor bunun sorunu nedir acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a Beyler Ben Turkcell Maxi plus 5 kullanıyodum Telefon yazı tipini değiştirdim Telefon yeniden başlattım tel Turkcell yazısında takılı kaldı açılmıyor Yardım Edebilirmisiniz ACİL LÜTFEN Bu ARda Telefonum Rotlu NE yapmam gerek acele Anlatsaz. :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Turkcell T50 satıyorum ilgilenen pm atsın.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Telefonun yazılım çöktü ne yapmalıyım ? 200 lira masraf istediler ? Yazılımsal mı bu olay ?
Agj6d0.jpg
[/URL][/IMG]

Reaksiyon puanı
14
ÇOOOOK ACİL YARDIM LÜTFEN t50 Telefonum İmei si dolayısıyla 1 sim karttan başka bir simkartı güvenlik önlemi nedeniyle görmüyor görse bile engelliyor imei mi değiştirdim olmadı hard-reset attım olmadı ne yapmalıyım???

Faruk Yurdakul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
turkcell t50 almayın aldırmayın başta güzel gelir sonradan anlarsınız ne olduğunu paranızla rezil olmayın

Tunahan07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kapandi burasi acildi reboot system now diyorum geri burasi aciliyor nasil yapicam ?