Yardım Turkcell T Tablet Root Problemi

Bu konuyu okuyanlar

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Merhabalar! İntenette yaptığım araştırmalara göre root atınca cihazın pek çok şeyini değiştirebiliyormuşuz. Ben de tablet üstünde deneyeyim dedim ve iroot uygulamasıyla tablete root attım fakat hem tabletim rootlanmadı ama tablete uygulama yüklediğim zaman rootlu uyarısı alıyorum hem de tabletin imei si değişti (en büyük sıkıntı bu). Bu sorundan nasıl kurtulabilirim?

Tablet: Turkcell T Tablet

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Merhabalar! İntenette yaptığım araştırmalara göre root atınca cihazın pek çok şeyini değiştirebiliyormuşuz. Ben de tablet üstünde deneyeyim dedim ve iroot uygulamasıyla tablete root attım fakat hem tabletim rootlanmadı ama tablete uygulama yüklediğim zaman rootlu uyarısı alıyorum hem de tabletin imei si değişti (en büyük sıkıntı bu). Bu sorundan nasıl kurtulabilirim?

Tablet: Turkcell T Tablet
Kingroot, iRoot vb. tek tıkla root yapan uygulamaları kullanmayın. Kötü amaçlı yazılım oluyor genelde içlerinde.

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Kingroot, iRoot vb. tek tıkla root yapan uygulamaları kullanmayın. Kötü amaçlı yazılım oluyor genelde içlerinde.
Yaptığım en büyük hata buydu. Root atarken iroot kullanmıştım. İroot sonucu tabletim bu hale geldi.

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Evet dünden itibaren tabletimden rootu bir şekilde kaldırdım ve şuan tablette root yok fakat recoverdan root integrity check (kök dizini kontrolü) yaptığım zaman yabancı dosyalar buluyor bunlar bana sıkıntı yaratır mı?