Turkcell rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
23
3 yıldır Turkcell kullanıyorum. Ve her yıl taahhüt bitimlerinde minimum 5 max. 20 tl arasında zamlanmış paketleri satmaya çalışıyorlar. Bu paketlerde dakika ve gb lar aşırı yüksek tutuluyor. Müşteri hizmetlerini arayıp ben bu kadar kullanım yapmıyorum daha düşük bir paket istiyorum dediğimde bana şirket yükümlülüklerimiz vs. şeklinde konuşmalar yapıyolar. Bende bu durumdan ötürü taahhüt bitince bimcell e geçmeyi düşünüyorum. Bimcell nasıl kullanan varmı? Türk telekomdan daha kötü çekiyo diyenler var aslı var mıdır?

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
3 yıldır Turkcell kullanıyorum. Ve her yıl taahhüt bitimlerinde minimum 5 max. 20 tl arasında zamlanmış paketleri satmaya çalışıyorlar. Bu paketlerde dakika ve gb lar aşırı yüksek tutuluyor. Müşteri hizmetlerini arayıp ben bu kadar kullanım yapmıyorum daha düşük bir paket istiyorum dediğimde bana şirket yükümlülüklerimiz vs. şeklinde konuşmalar yapıyolar. Bende bu durumdan ötürü taahhüt bitince bimcell e geçmeyi düşünüyorum. Bimcell nasıl kullanan varmı? Türk telekomdan daha kötü çekiyo diyenler var aslı var mıdır?
bimcell sıkıntı çıkarabilir çünkü büyük ihtimalle başka markaların altyapısını kullanıyo. vodafone geç

Reaksiyon puanı
23
bimcell sıkıntı çıkarabilir çünkü büyük ihtimalle başka markaların altyapısını kullanıyo. vodafone geç
Türk telekomun alt yapısını kullanıyor. Vodafone için de kötü çekiyor diyenler çok. Türk telekom da bimcell e yakın fiyatları var fakat onun altyapısını kullanan bimcell yükleme yapınca ek gb ve sms veriyor o yönden iyi. Kararsız kaldım şuan

batu.sh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bimcell kullanıyorum. Gayet güzel. Arasıra 1 haftalık 30 GB hediye ediyordu. şuanda yükleme yapmadığımdan dolayı hediye etmiyor. Türk Telekom nasıl çekiyorsa Bimcell'de aynı.

Reaksiyon puanı
23
30 gb kullancak kadar hız varmı :D
Türkiyenin altyapı sorunları sağolsun vatandaşa operatörü kötü iyi diye ayırt ettiriyor. Bazı bölgelerde full çeken türk telekom bazı yerlerde berbat çekiyor. Turkcell de de aynı vodafone da da aynı bu durum. Genelleme yapacak olursak turkcell bu şebeke sorununu diğer operatörlere göre minimum seviyede yaşıyor.

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Türk Telekom kötü paket 30 gün yükleme iptal oluyor vodafone diyorum.

oguuz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Türk telekom altyapısı kullanan teknosacell önerebilirim fiyat ve paketler çok uygun.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Bence de. Eskiden daha iyidi ama
ttnet zamanında farklı değildi bana biri gelip ben telekom kullaıyorum 70 80 mbit internet görüyorum desin varmı öyle babalık
ben internet çekmedikden sonra ne yaparım o gsm :)
,
Mesaj otomatik birleştirildi:

Altyapıyı yenilediler ve çekim gücü arttı. Tarifeleri de ekonomik bence.
kullanıyorsan rica etsem speed test alıp atarmısın ?

krallardunyam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben de kesinlikle başka hatta geçmeyi düşünüyorum. Turkcell bayisi bana ikinci el numara sattı. Hattı aldığım ilk günden beri parti mesajları, sapık mesajlar vesaire geliyor SMS olarak telefonuma.

Son düzenleyen moderatör:

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
15-20tl fazla ver diğer operatörlerde sürünme bence, para verip hizmet almak var bir de hizmet alamamak var.

Reaksiyon puanı
23
Türk Telekom 50mbps indirme hızı alıyorum.
Altyapın sağlammış o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de kesinlikle başka hatta geçmeyi düşünüyorum. Turkcell bayisi bana ikinci el numara sattı. Hattı aldığım ilk günden beri parti mesajları, sapık mesajlar vesaire geliyor SMS olarak telefonuma.
Türk telekoma geçiş yap sonra 23 tl karşılığında telefon numarası değiştir. 0 hat alırsan yeni hat ücreti çok pahalı.