Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşamiyorum..

Bu konuyu okuyanlar

dr.wehbee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rizede aile hekimi olarak çalışmaktayım. geçen yıl bu dönemde turkcell in sisoftfamly ahbs firmasıyla yaptığı anlaşmadan yararlanmak için hat aldım ve başvuruda bulundum. 2 ay uğraşmama rağmen birtürlü türkcelin bu hizmetinden yararlanamadım. türkcelle inanıp beklediğim için yaklaşık 1500 tl lik zarara uğradım ve hattı kapatmak için rize çayeli turkcell bayisine ağustos veya eylül ayında başvurdum. bana hattımın kapatılacağını söylediler. aradan geçen bunca zaman sonra elime bir icra kağıdı geldi. hattım kapanmamış ve 3 aylık fatura ödenmediği için kendi kendine kapanmış. durumu iletmek için turkcel bayiine gittim bana müşteri hizmetlerinden döneceklerini söylediler. yaklaşık 1 haftadır turkcell müşteri hizmetleri beni sürekli başka yerlere bağlıyor ve bir türlü muhatap alacak kimseyi bulamıyorum. bir mğsteri hizmetleri bu kadarmı kötü olur. dandik firmalara bile ulaşmak daha kolay. ARTIK BAŞKA BİR YERE BAĞLAMADAN DİREK ÇÖZÜM SAĞLAYACAK BİRİYLE MUHATAP OLMAK İSTİYORUM.

TURKCELL E BİR TÜRLÜ ULAŞAMADIĞIM İÇİN BELKİ BURDAN DUYURURUM DİYE KONU AÇIYORUM. AYRICA BİR TEK BENMİ TURKCELL DEN MAĞDUR OLUYORUM BAŞKA KİMSE YOKMU??:devil::devil::devil::devil:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Birde Türkcel in resmi sitesinden ulaşmaya çalışsanız buradan çözüm bulacağınızı sanmıyorum..