Turkcell mi teknosa mı?

Arkadaşlar telefon alıcam da teknosaya halen daha gelmedi.HTC 10 telefon. Turkcell de var.Sizce bekleyeyim mi teknosaya gelmesini yoksa alayım mı turkcell den?
 

murdax105nc

Asistan
aldıktan sonra teknosa olmuş turkcell olmuş bir şey fark etmez. turkcell veya teknosa sana sadece satış yapana kadar varlar. hani telefonu aldım, alır almaz arızalı çıktı değişim olayları hangisinde daha kısa sürer dersen teknosa derim. ama bence beklemeye değecek bir şey değil.
 

Scarneep

Asistan
Peşin alacaksan problem olmaz ama taksitli fiyatı çok abartı. Zaten taksiti de tarifeyle birlikte alabilirsin . Onun dışında ürün kusurlu çıkarsa her türlü hakkın değiştirilmesini istemek ya da paranı geri almak. Bence alabilirsin. ;)
 

Matador07

Üyecik
TeknoSA ile alışveriş sonrasında oldukça sıkıntılar yaşadım. 1gunluk PowerBank i geri almadılar üstelik kutusu açılmamış olmasına rağmen açılmış diye ısrar ettiler. Blackberry cihaz almıştık sim girişi bozuk çıktı alıp 20 gün serviste tutup kullanıcı hatası dediler, asla Teknosa ya bulaşmanı istemem. Türkcell'den de cihaz aldık ama hiçbir sorun yaşamadık. Hatta kaç kere eski iPhone 4ümün kulaklığını yenisiyle değiştirdi servisleri. Bence turkcell den al.
 
Üst