Soru Turkcell Hazırkart (ön ödemeli) veri (data) hattı tecrübeleri ve bilgileri olan?

Bu konuyu okuyanlar

mtyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

Bu yıl belli bir süre yazlıktan çalışacağım için Hazırkart ön ödemeli veri hattı almak istiyorum. Bu konuyla ilgili olarak da geçenlerde bir Turkcell İletişim Merkezine (TİM) uğradım, fakat hat ve modem almak yerine aklımda bir sürü artı soru ile çıktım.

Bu sebepten ötürü sizlerle de bu konuyu paylaşmak istedim.

TİM’de yapmış olduğum görüşme neticesinde, ön ödemeli Hazırkart’ın sadece Turkcell’e ait VINN ürünleriyle veya doğrudan bir cihaza (örn: iPad, Laptop vb.) takılarak çalışacağı, başka bir ürüne, mesela bir Huawei 4G Surfstick’e, takılması durumunda bu SIM kartın çalışmayacağı bilgisi verildi bana. Eğer başka bir üründe çalıştırılmak istemesi durumunda SIM kartın kırdırtılması gerektiği söylendi.

Şimdi beni size danışmak ve sormak istediklerim:

(1) Hazırkart ön ödemeli veri hattı alıp bunu kullanan arkadaşlar ne gibi tecrübeler edindi.
(2) Hazırkart ön ödemeli veri hattını VINN ürünleri dışında başka bir üründe hiç çalıştırdınız mı?
(3) Eğer (2)’deki kısıtlama doğruysa Huawei (Superonline Whitelabelli değil) Superbox’ta ön ödemeli Hazırkartı çalıştırmayı başaran oldu mu?

Şimdiden paylaşımlarınız ve bilgileriniz için teşekkür ederim.