Turkcell GNÇ Full Paketi hakkında bir sorum var?

kaleargon

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Kampanya bu:
GNÇ Full Paketi - Yeni Müşteri

25 yaşın altındaysan 750 dk, 1000 SMS, 3 GB’ı gece toplam 6 GB internet, interneti içinde BiP, Fizy, lifebox, TV+, Dergilik 39 TL. Diyor ama şartlara baktığımda fizy içi

"fizy uygulaması kullanımlarında, www.turkcell.com.tr adresinde belirtilen 3G ve 4.5G data kullanımı koşulları geçerli olup fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Hattın üzerinde herhangi bir fizy üyeliği var ise kampanya tanımlanır, diğer üyelikler devam eder. fizy uygulaması, mobil internet harcamaz. Uygulama genelinde sadece Twitter ve Facebook’a giriş yapılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür." böyle diyor.

Sorum şu ben bu paketi aldığımda fizy için ayrı bir ödeme yapıp abonelik aldığım zaman mı bu paketle fizy kullanacağım? Teşekkürler.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yok hayır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar tam olarak mayıs ayında geçmek istediğim paket bu ama Turkcell hep pahalı olur diye pek fazla yanaşmıyordum böyle bi kampanya görünve ilk önce bi gerçek mi diye düşümedim değil. Soruya gelecek olursak hız olarak ve çekme olarak nasıllar ? İnternet gerçekten çok hızlı mı

kaleargon

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar tam olarak mayıs ayında geçmek istediğim paket bu ama Turkcell hep pahalı olur diye pek fazla yanaşmıyordum böyle bi kampanya görünve ilk önce bi gerçek mi diye düşümedim değil. Soruya gelecek olursak hız olarak ve çekme olarak nasıllar ? İnternet gerçekten çok hızlı mı
Ben de henüz geçmedim ama çekmeyle ilgili olarak bizim köyde Vodafone Türk Telekom dışarıda anca çekiyor ama Turkcell içeri dışarı dağ bayır dinlemiyor. Hız olarak ta diğerlerinden çok daha iyidir diye düşünüyorum.

Yusuf OKCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
BiP, Fizy, lifebox, TV+ uygulamalarındaki internet kullanımı paketten sonra mı aktif oluyor yoksa normal internet paketi varken bunları kullanabiliyor muyuz?

kaleargon

Asistan
Reaksiyon puanı
12
BiP, Fizy, lifebox, TV+ uygulamalarındaki internet kullanımı paketten sonra mı aktif oluyor yoksa normal internet paketi varken bunları kullanabiliyor muyuz?
Bip, lifebox ve TV + için ayrı internet pakete tanımlamışlar bunları kullandığım zaman o paketlerden yiyor. Fizy için bir paket tanımlanmamış ayrı olarak o asıl internetten yiyor.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bip, lifebox ve TV + için ayrı internet pakete tanımlamışlar bunları kullandığım zaman o paketlerden yiyor. Fizy için bir paket tanımlanmamış ayrı olarak o asıl internetten yiyor.
Hayır o sınırsız olduğu için tanımlanmamıştır. Yani onda ne kadar dinlerseniz dinleyin kotadan yemez

Yusuf OKCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayır o sınırsız olduğu için tanımlanmamıştır. Yani onda ne kadar dinlerseniz dinleyin kotadan yemez
Turkcelle gittim geçen aynı soruyu sordum aynen sizin dediğiniz gibi, turkcell e geçtim gitmişken gnç full paketi seçtim 12 ay boyunca +2 gb internette hediye verdi yani 8 gb net im oldu