Türkçe Yazım Kurallarına Uyan Üyeleri Yazalım

Bu konuyu okuyanlar

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Sizde iyice abarttınız burası teknoloji ile alakalı bir forum ve türkçe kuralını abartmanın anlamı ne ? Noktalar ve virgüllere dikkat edersek gerek yok. Düzeltmeden okuyamıyorsunuz sorun sizin okumanız kötü. Technopat'ı bu yüzden bıraktım burada technopat'a döner ise yaşasın donanım arşiv.
De ayrı hocam.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
niy.e benni etiteklemediniz uzuliyom bak .

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Forum kuralları demeye gerek yok. Biz Türküz. Dilimizi korumazsak ne olacak? Bir nokta, virgül koymak çok mu zor?
Foruma yeni gelen arkadaşım ve diğer arkadaşlarım uyarı vermiyorum ama huzur bozucu tartışmalar oluşturmayın.
Konunun amacı dışına çıkmayın.
Katı değiliz ama Türkçe konuşun.

Tartışmaya sebep olan arkadaşım şimdilik uyarı almadı ama bu konuya yorum yazması yasaklanmıştır.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Bende Technopat'tan Orada yazım kuralları yüzünden ban yiyince buraya geldim. Burası daha iyi.

Reaksiyon puanı
8,024
Forumda değil de Whatsapp gruplarında arkadaşlarla çok kavga ettik bunun yüzünden ? -de -da -ki eklerinin nasıl yazıldığını arkadaşlarımı sinir etmek için öğrendim.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Ha bu arada ben de uyuyorum. Yazan yok.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Untitled.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

@ForumDeveloper
Mesaj otomatik birleştirildi:

@_Zaur_ Dediğin söz gerçek oldu herhalde. Suskunluk başladı. :D

Son düzenleme:

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,582
Anladım ama düzeltmek istedim. :)
Dil elbette önemli ancak daha da önemlisi kişilere nasıl iletişim kurulacağını öğretebilmek. Örneğin bir yönetim toplantısı yapıyoruz; bize fizibiliteyi hazırlayan da, anlatan da düşük vasıflı bir usta. Tum yöneticiler oturup saatlerce bu arkadaşı dinliyoruz. Çok da güzel anlaşıyoruz. Onun için diyorum takılmayın böyle şeylere.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Bazen ben imla kurallarını karıştırabiliyorum ama genelde karıştırmamaya özen gösteriyorum.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Dil elbette önemli ancak daha da önemlisi kişilere nasıl iletişim kurulacağını öğretebilmek. Örneğin bir yönetim toplantısı yapıyoruz; bize fizibiliteyi hazırlayan da, anlatan da düşük vasıflı bir usta. Tum yöneticiler oturup saatlerce bu arkadaşı dinliyoruz. Çok da güzel anlaşıyoruz. Onun için diyorum takılmayın böyle şeylere.
Ben mükemmeliyetçi bir insan olduğum için biraz takıyorum böyle şeylere. Yengeç burcunun bir özelliği biliyorsunuzdur elbet.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,582
Ben mükemmeliyetçi bir insan olduğum için biraz takıyorum böyle şeylere. Yengeç burcunun bir özelliği biliyorsunuzdur elbet.

Burç ile alakası yok. Ben de yengeç burcuyum :) Türkçeyi değil insan sevmeyi ve birbirimize karşı saygılı olmayı öğrenelim. Ayrıca Türkçe özgün bir dil değil. Diğer doğu ve batı dillerinden sözlüğümüze girmiş yüzlerce kelime var.

Dilimiz ve ırkımız ile değil, insanlığımız ile ön plana çıkalım vesselam.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Burç ile alakası yok. Ben de yengeç burcuyum :) Türkçeyi değil insan sevmeyi ve birbirimize karşı saygılı olmayı öğrenelim. Ayrıca Türkçe özgün bir dil değil. Diğer doğu ve batı dillerinden sözlüğümüze girmiş yüzlerce kelime var.

Dilimiz ve ırkımız ile değil, insanlığımız ile ön plana çıkalım vesselam.
Aleyküm selam. :)

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Olabildiğince dikkat etmeye çalışıyorum, hatalarım olabilir. ?