Soru Türkçe, strateji ve politika karışımlı yani sultanlık tarzı uygarlık geliştirme, ulus inşa etme pc oyun önerisi yapabilecek..?

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Başlık uzun oldu ama kısaca öyle :D

Bu arada ben cheat engine ya da kodlarla hile yapmayı da severim ama ilk önceliğim türkçe yaması en azından olmalı ve oyunu istediğim kadar süre sürdürebilmem gerekli... Yani bir iki dönemlik çağlık oyunlar değil de oyyayabildiğim kadar uygarlığımı geliştirebildiğim bir oyun tavsiyesi istiyorum :)

En son tropico 6 ya baktım, türkçe yama ile oynadım ama zaman sınırı var sanırsam. Zaman sınırı olmasaydı iyi idi :)

NOT: Oyun hilelerinde asla trainer kullanmıyorum. Hile kodları veya cheat engine kullanıyorum.

cücegimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Age of Civilizations 2
Europa Universalis 4
HIO4
Yazdığım ilk oyunda türkçe dil desteği var. Diğerlerinde yama olup olmadığına emin değilim gene de bir bakın.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Rise of Nations Extended Edition

Bu oyunu biraz oynadım, oynanışı idare eder ama türkçe yamaları kesinlikle berbat ve yetersiz (bazı yazılar birbirine geçiyor veya uyumsuz hem de her yeri türkçe değil, kısım kısım türkçe) O yüzden orjinal dili olan ingilizce ile oynuyorum. Oyunda hile ekranı da var ve isteyenler hile de yapabiliyor. :)