Türk Televizyonlarında Unutulmayan Anlar

Bu konuyu okuyanlar

Ahmethz

Rektör
Emektar
Katılım
7 Eyl 2006
Mesajlar
12,441
Reaksiyon puanı
395
Puanları
83


1. Yavrucağımız canlı yayında Hügoya yarışmacı olarak katılmaktadır, tüm ritüeller yerine getirilir (5′e falan basılır) ve fakat yavrucağımız çok kötü oynar ve kaybeder. Ama alışılageldik çocuk tepkisine göre biraz daha radikal bir tepki verir. Canlı yayında “ben böyle yarışmanın an*na g*yyim” demesi sunucu üzerinde kalp masajı etkisi yapar. Sunucunun şaşkın bir şekilde “ama nası konuşuyon bakiim sen, 60 milyon bizi izliyo” cevabına yavrucağın verdiği cevap daha da ilginçtir “60 milyonun da an*na g*yyim” (BU BİR EFSANEDİR ZATEN)

2. Satanist hikayelerin revaçta olduğu günlerde, abuk televizyon programlarının birinde, İzmir’de satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla, röportaj yapan muhabir arasındaki diyalog:

Muhabir: - peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyorsunuz?
Satanist: - yok be abi, İzmir’de bakire kız ne arar?

3. Savaş Ay adlı şahsın, Sulukule’yi savunduğu bir programda, o mahallede mukim bir hanımefendinin “burda karı siküülar diyüülar” şeklindeki sözleri karşısında döt olması ve “öhö öhö bi dakka” replikleri eşliğinde yayına ara vermesi

4. Acun firarda programında, Acun’un yurtdışında bir barda önüne gelen kıza sarkıntılık yapıp yılışan bir tipi gösterip, “görüyorsunuz sayın seyirciler magandalık sadece Türklere özgü değil, Avrupa’da da magandalar var” demesi, ardından o kişinin gelip, “abi nasılsın? ben de Türküm” demesi.

5. Zavallı bir Kral Tv viceyi hanım taliban, kadın, baskı gibi şeyler duyarak etkilenmiş ve mesaj vermeye çalışmıştır:

- Taliban bey buradan size sesleniyorum. Lütfen bayanların başını zorla kapamayın ve onlara zulüm etmeyin. Hepimiz insanız ve kardeşiz.

6. Zamanında Number One Tv’de program yapan Ayça Şen’e bir telefon gelir.

Zıpır izleyici: - Ayça sen vibratör kullanıyor musun? diye sorar
Ayça: - Hayır canım ben vidanjör kullanıyorum, der ve telefonu kapatır.

7. Sezen Cumhur Önal sunuyor: “evet sayın izleyiciler, şimdi Gary Moore söylüyor, still got the blues, hala bluzunu saklıyorum”

8. CNN Türk’te Çiğdem Anat’ın “ajans 13″te yayına girdiklerini fark etmeyerek, yönetmenin “sen mi gircen yoksa Ankara mı?” demesine Anat’ın “s..retet Ankara”yı şimdi” demesi ve bunun yayın anının ilk girişinde ekranda çınlaması…

9. Engin İpekoğlu’nun Fenerbahçe kalesini koruduğu yıllarda olaylı bir maç bitiminde elinde mikrofonla sahaya dalan Bülend Karpat, Engin’e mikrofonu uzatır “eeeeaaa nooldu engin?” diye sorar. Engin de maçın yorgunluğu ve hararetli tartışmanın siniriyle canlı yayındı kameraydı unutur ve “hakem bana ananı s..m dedi” der. Bülend Karpat da ezelden ebede rezil bir televizyoncu olduğundan durumun vahametini anlamaz ve sorularına devam eder.

10. Tgrt’de kadının sesi programında telefonla yayına katılan dişi konuğun stüdyodaki kadına “sen kendini bilmemkime s….ek için…” falan diye bağırması üzerine sunucunun çok kötü bozulması, en cırtlak sesiyle “aa izin veremem böyle laflara programımda” şeklinde yırtınması, akabinde hattaki kadının direkt hattan alınması vs..

11. Reha Muhtar: Kaza nasıl oldu anlatır mısınız?
Mağdur (kaza sonrası yatakta yatmaktadır): Kamyon karşı yoldan bizim tarafa geçti ve kafadan çarptı.
RM: Peki o sırada ne düşündünüz?
Mağdur: Valla pek bir şey düşünemedik Reha bey.
RM: Anlıyorum ama, o sırada düşündüğünüz ilk şey neydi?
Mağdur: Bir şey düşünemedik, zaten çok kısa sürede oldu.
RM: Yani efendim, o orta şeridi aşıp üstünüze gelirken, aklınıza ne geldi?
Mağdur: Hatırlamıyorum.
RM: Peki efendim.

12. 1999 senesinde Erkan Oyal’ın İzmit’ten sunduğu tv8 deprem özel yayınında ekranın ortasına “sizi gidi zilliler” diye yazı verilir ve akabinde sorumlu Ankara’ya çağrılıp işine son verilir.

13. Arena’da Uğur Dündar’ın fırın sahibine “bakın beyefendi tavanı yok buranın, pislik götürüyor burayı, bu böcekler nereden geliyor peki temizse?” diye sorduğunda “bu böcek nerden geliyor biliyor musunuz uğur bey siz eğitimli insanlarsınız bu böcek ülkemize ilk kez Afrika’dan muzun üstünde geldi” diye cevap verdiği an.

14. Reha Muhtar telefondaki adama fırça atıyor:

- Bütün bunları nasıl yaptın ha? Cevap ver??
- Bakın efendim şöyle izah edeyim…
- Sus konuşma, hala utanmadan izah ediyorsun. Cevap versene??!
- .??

15. Esra Ceyhan’ın bir programında konuk ettiği keçi yavrularından korkup kaçması esnasında yere kapaklanıp düşmesi.

16. Bir Ceviz Kabuğu programı, konuk Zekeriya Beyaz

ZB: Şimdi, sayın Cevizkabuğu…
HC: Cevizoğlu efendim.

17. Mustafa Denizli’nin atv’de bizim stadyumu sunduğu dönemde hakemliği yeni bırakan Erman Toroğlu’nu anons ederken “tartışmasız Türkiye’nin en büyük düdüğü” demesi Erman Toroğlu’nun afallaması.

18. 9 Kasım 2003 günü Milliyet gazetesinde şunlar sıralanmış:

1) Güner Ümit’in kadın kılığında Turnike sunması…
2) Fatma Girik’in “Söz Fato’da” programında ilk tükürüşü…
3) Medyum Memiş’in medyum Keto’ya giriştiği saniyeler…
4) Yıldo’nun süpermen kılığında turnike sunması…
5) Sadettin Teksoy’un kutuplarda kıbleyi arayıp namaz kılması…
6) Kaan Yakuphan’ın haber sunduğu sırada arkasındaki panonun kafasına düşmesi…
7) Tolga Garipoğlu’nun Hugo yarışmacısı küçük bir çocuktan küfür yemesi…
8) Sevda Demirel’in Hande Ataizi’ne tokatla dalması…
9) Kenan Erçetingöz’ün magazin forever tanıtımında Cartel üyelerinin arasında rap yapması…
10) Reha Muhtar’ın tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtmesi ve röportajı 2-3 dakika boyunca baş aşağı yapması…

19. Genç ve güzel dişi vj’imiz günün konusunu “benimle beraber olmak için ne verirdiniz” olarak belirler. Güzelce de bir insan evladı olması sebebi ile canlı bağlantılar yağar da yağar. Yatlar, katlar, evler, arsalar, arabalar vaat edilir. Ve fakat bir seyirci ilginç bir meblağ telaffuz eder, şöyle ki: “sizinle birlikte olabilmek için 3 739 500 TL (3 lira 73 kuruş) verirdim” der, ay peki sağol falan der ama kafasına da takılır sorma ihtiyacı duyar vj “nerden çıktı bu değer peki”. Seyirci hemen yanıtlar “eski kaşarın kilosu o kadar”

20. İlginç bir şekilde faciaya dönüşmeyen bir televizyon efsanesi de Mehmet Ali Erbil’in başına gelmiştir. Canlı yayın bağlantısıyla programa katılan bir seyirci artık konuşmayı iyice uzatır. “yardım edin memedali beeeey” diye diye adamı canından bezdirir. Telefondaki kişi devamlı surette oğlunun bir sorunundan yakınmakta, ailesinde sorunlu, işsiz, hasta kim varsa sayıp dökmektedir. Mehmet Ali Erbil kısa bir süre için ortalıktan kaybolur, kulise geçmiştir. Canlı yayında, hem televizyondan tüm Türkiye, hem de hoparlörlerden tüm seyirciler Mehmet Ali Erbil’in sesine benzeyen bir ses ile şu tarz bir konuşmaya şahit olurlar, “oğlu öyleymiş kızı böyleymiş, oğlunun a….a koyayım ben senin…”. Mehmet Ali Erbil derhal geri gelir, programa sabotaj amaçlı olarak telsizle girildiğini söyler, hiçbir şey olmamış gibi programa devam edilir, senelerce.

21. Savaş Ay’ın A takımı programında Aysel Gürel ile feminist bir avukat ayakta birbirlerine laf sokarken; Aysel Gürel’in avukata “sen teşhirci kadınları, onlara bakan erkekleri eleştireceğine git de kendine bak. Bir pantolon giymişsin ki evlere şenlik. Kalçan kavun gibi ortada!” diye çıkışması…

22. Mutluhan Suner’in bir şampiyonlar ligi maçı esasındaki şu repliği ve bunun televizyonlara yansıması.

- sıçayım sizin içinize, yaptığınız işe..

23. Reha Muhtar:

- Tüneli kaçmak için mi kazdınız?

24. Reha Muhtar:

- Acı var mı efendim acı?
- Peki o adam sizi nasıl taciz etti gösterir misiniz?

25. - Ben aidsim yalnız..
- Atın ölümü arpadan olsun!

26. 2002 dünya kupaları esnasında maç anlatan spikerin yanında maç yorumu yapan Ömer Üründül abimizin, yüzünü beyaza boyamış bir taraftar görüntüsünün fonunda “bakın sayın seyirciler taraftarımızın yüzü bembeyaz olmuş” demesi üzerine ekranları başındaki seyircilerin darmadağın olması. Bu unutulmaz Tv bombalarından bir tanesidir. Zira yüzü bembeyaz olan taraftar yüzünü Türk bayrağının renklerine boyamış (beyaz kısmı biraz yoğun şekilde) bir arkadaşımızdır… Ve Ömer abimiz hariç herkes bunun farkındadır.

27. Avrupa basketbol şampiyonasında sunucu Murat Kosova’nın Türkiye aleyhine kararlar veren hakeme “çüşşşşşşşş bu kadar da olmaz ki” demesi daha sonra hatasını anlayarak hakemden birçok kez özür dilemesi..

28. Bir kadın programında menopoz konusunda halka soru sorulur ve kurban olarak bıyıklı kıl yumağı bir amca seçilir.

- İyi günler beyefendi menopoz nedir biliyor musunuz?
- Biliyorum.
- Açıklar mısınız?
- eee…Bilmiyorum.

29. Saadettin Teksoy’un “bismillahirrahmanirrahim sayın seyirciler” demesi ve Saadettin Teksoy hakkındaki hemen hemen her şey…

Arşivi yapılası bir kişidir.

30. Mizansen midir bilinmez ama BBG hede hödösünün yazlık tekne versiyonunu sunan Öykü’nün, rıhtımda denize arkası dönük bir şekilde ileri geri yürüyerek birşeyler anlatması ve sonunda denize düşmesi ve reklamların girmesi.

31. Bir ilin yerel kanalında elinde sazla telefondan gelen istek parçaları çalan birinin programına bağlanan kişinin sunucunun hangi parçayı seslendirmemi istiyorsunuz sorusu üzerine ben aldığınız tüpün parasını istiyorum demesidir. Sonra diyalog devam eder karınız tüp sipariş etmişti patron da parayı almak için ısrar ediyor gibi diyaloglar yaşanır. Bu olay sonunda sunucu kıpkırmızı bir şekilde reklam sokulmasını ister.

32. Jean Claude Van Damme’ın BBG evine girmesi. Akabinde oradaki bir yarışmacıyla konuşması:

Jean Claude Van Damme: Do you speak english?
Yarışmacı: Maybe.

33. Sokakta kurban kesen insanlarla röportaj yapan NTV muhabirinin bir vatandaşımızla yaşadığı diyalog:

- Burada sağlık açısından elverişsiz koşullarda beklettiğiniz bu etleri yemeyi düşünüyor musunuz?
- Yok bacım, eşe dosta dağıtacağız.

34. Kral TV vjlerinden biri: Sırada bomba gibi bir parça var, sizin için geliyor hehehe
İzleyici: Bomba k*çında patlasın.
Kral TV vjlerinden biri: hönk

O günden sonra bir daha canlı yayına bağlantı almadılar…

35. Emrah’ın küçüklük dönemindeki unutulmaz replik:

- Amca ne bakıyorsun hiç mi or*spu çocuğu görmedin.

Ve de Emrah’ın anasıyla icraata girmiş birini ispiyonlayan dallama repliği:

- Emraaaaah kooooooooooşşş ananı si….yolaaaaar !!!!!! (Yine mi yaaa  bu kısmı ben ekledim :=) )

36. Melih Gökçek’in konuk olduğu bir televizyon programında yayına bağlanan bir hayat kadınının sözleri: “Melih bey iyi günler, biz bizim kerhanede 100 tane or*spu senin gibi bir tane or*spu çocuğu doğuramadık” demesi..

37. Defne Joy’un ev karıştırmalı programında Ece Erken’in evine gidilmiştir. Ev köşe bucak kurcalanmış, sıra banyoya gelmiştir. Banyoda Defne Joy doğum kontrol hapını bulur ve Ece Erken’e “bu ne?” diye sorar. Ece Erken panik içerisinde “ağrı kesici, ağrı kesici..” der. Kesip atar olayı.

38. İsrail Başbakanının, Fatih Altaylı’nın programında “Aptalca, saçma sorular soruyorsunuz. Ben bu programın ciddi olduğuna dair çok sağlam referanslar aldım. Hiç böyle birşey beklemiyordum” demesi. Akabinde Fatih Altaylı’nın dakikada 400 kelimelik saldırınsa maruz kaldığı program.

39. Haberlerde bir tecavüzcünün polis arabasına bindirilirken söylediği cümle:

- Seviyordum, söyleyemedim.

40. Ajda Pekkan’ın kendisine “formunuzu nasıl koruyorsunuz” sorusunu soran spikere dönüp, “çok kolay herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir diyet uyguluyorum; öğlenleri karidesli bir salata… ” şeklinde cevap vermesi unutulacak şey değildir.

41. Müslüm Gürses filminden bir sahne; Müslüm Gürses kadını kollarından tutmuş sarsa sarsa sormaktadır;

Müslüm: Seviyor musun?
Kadın: Hayır!!
Müslüm: Seviyor musun!!!!!
Kadın: Hayırrr!!!!!!
Müslüm: Seviyor muusuunnnnn!!!!!!!!
Kadın: Eveett!!
Müslüm: Yalannnnn!!! (deyip kadına bir tokat atmıştır)

42. En manyak olaylardan biri de Yıldo’nun programında olmuştur.

- İsminiz?
- Fenasi……Fenasi Kerim
- Evet Fenasi Kerim bey…. hede hedö derken Yıldo olayı çakar. Durur ve yanılmıyorsam…… “Ay yuttum valla” der.
- Nasıl yutturdum ama dümbük (hemen reklam arası)

43. Kahramanımız Seda Sayan yine bir sabah elleri belinde programını sunuyor. O sırada bir canlı bağlantı olur ve….

- Alo kiminle görüşüyoruz?
- Ben Mustafa
- Naber lan Mustafa. Nerden arıyosun bizi Mustafa
- Şişli’den.
- Ne iş yapıyon lan Mustafa
- Belediye başkanıyım…

44. Banu Alkan A Takımı programına katılır. Konu taksicilerdir. Herkes sorununu anlatıyor ya, Banu ablamız da söz alır, taksicilere verir veriştirir.”Çağırıyorum gelmiyorlar, bekletiyorlar, müşterilere hiç saygıları yok ” der. Beş dakika sonra canlı yayına bir taksici bağlanır. “İyi akşamlar Savaş bey. Ben bir taksiciyim. Banu hanımın evinin yakınındaki durakta çalışıyorum. Evet Banu hanım çağırdığında gitmiyoruz. Çünkü ne zaman gitsek üzerimde bozuk yok, Türk lirası yok döviz var bahaneleriyle paramızı vermiyor. Gitmiyoruz gitmeyeceğiz de.” Bunun üzerine Banu hanım dumur olmuş ve program süresince bir daha ağzını açamamıştır.

45. Star televizyonunda şampiyonlar ligi maçı yeni başlamışken yayın kesilir ve yayın geri gelince şöyle bir söz duyulur: “m*na k*yayım senin gibi aptal yayıncının.” Bu sözden sonra sunucu ayrılmak zorunda kalır.

46. Caner ve Hamiyet’in, Aydın’ın sabah programında tartıştıkları sırada birinin diğerine, “şimdi Aydın bey Aydın bey diyorsun. Bana da Aydın’ın programına çıkma, çok seviyesiz diyordun” demesi, kuşum Aydın’ın boşluğa bakarak donup kalması…

47. Yıldo’nun HaberTürk’teki futbol programında sandalyeden düşmesi.

48. Seda Sayan’ın programına konuk olan ve satanist olduklarını söyleyen iki genç kızın, canlı yayında halay çekmesi, programa katılan medyum Memiş’in kızlara alkış tutması.

49. Esra Ceyhan’ın programında böyle anlardan çok yaşanmıştır. Şöyle ki, yeni piyasaya çıkmış birini konuk etmiştir Esra hanım, sohbet ederler, Esra hanım her zamanki gibi başlar yalakalıklarına, kasetiniz çok güzel olmuş geçen hafta aldım evde arabada her yerde dinliyorum demesi üzerine yeni yetmenin kasetim daha çıkmadı haftaya çıkacak demesi veeee Esra hanım kızımızın g*t olması…

50. Derya Tuna, İbrahim Tatlıses tartışması esnasında mekan show ana haber. Ortada Reha Muhtar, sağda Derya Tuna solda İbrahim Tatlıses. Tartışma sürerken söz sırası Derya Tuna’ya gelir:

- Reha bey, bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum… Yeteri kadar konuştuk. Sonuçta gönül bu… ata da konar… yani.. konuşmak istemiyorum…
Reha Muhtar: Yani b*ka mı kondunuz efenim..?!

Sonuçta İbrahim Tatlıses delirir canlı yayında. Bu ne ilktir ne de son.

51. Aidsin ilk çıktığı zamanlar halkın aids hakkındaki bilgilerini vatandaşlara göstermek adına üzerinde gizli kamera olan bayan muhabir fahişe kılığına girmiştir. Çok geçmeden erkek müşteriler gelir, fahişe (muhabir) sorar;
- Şimdi sen benimle ilişkiye gireceksin ama korunmayacak mısın? Ya bende aids varsa, sana da bulaşırsa?
- Bişey olmaz, bi lahmacun yerim geçer.

52. Mehmet Ali Erbil’in sunduğu yarışma şöyle: Mehmet Ali Erbil insanlara para teklif ediyor kabul edersen alıp gidiyorsun…

+ Bak açıyorum hala vazgeçebilirsin, 2 milyarı al git.
- Yok biz açalım Mehmet Ali bey (az bişey açar adam kazanamayacak gibidir)
+ Gel sana 500 milyon vereyim al git.
- Onu ben gel ben veriyim de sen git.

53. Saadettin Teksoy’un kuzey kutbundaki fok balıklarının soylarının tükenme tehdidi altında olduğundan bahsetmesinin hemen akabinde fok balığı avcılarıyla ava çıkıp aynı hayvancıkları avlaması.

54. İsmet Badem bir basketbol maçında seyircilerin arasına çıkar ve bir kızla röportaja baslar.

Badem: Sizin gibi güzel bayanları salonlarda görmekten çok mutlu oluyorum. Basketbola bu ilgi nereden?
Kız: Ben Efes kızlarından biriyim zaten.
Badem: Aaa öyle mi çıplak değilsin ya tanıyamadım.

Bu konuşmadan sonra anlatım masasında olan Murat Murathanoğlu kopmuştur ve ekranları başında izleyen milyonların söylemek istediklerine tercüman olmuştur.

Murathanoglu: Ya İsmet bir de sana bu iş için para veriyorlar değil mi?

kaynak: http://stoopidbeast.wordpress.com/turk-televizyonlarinda-unutulmayan-anlar/
 

batuli

Öğrenci
Katılım
5 Eyl 2007
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
1.sinde yanlışlık var düzeltiyim çocuk gerekeni yapar ama başaramz.ben böle oyunun a.ına ko.im der sonra tolga aldı sunucu aaa hügo çok üzülür gibisinden diyince hügonunda a.ına koy.m der emeğine salık koptum:D
 

asabi03

Asistan
Katılım
25 Ağu 2007
Mesajlar
380
Reaksiyon puanı
3
Puanları
0
harbi hepsi birbirinden güzel emeğine sağlık. :)
 

Mk_JaCKaL

Öğrenci
Katılım
7 Ağu 2007
Mesajlar
34
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
41. de de bi hata var galiba
ordaki müslüm gürses değil kadir inanır olması lazım
 

Ahmethz

Rektör
Emektar
Katılım
7 Eyl 2006
Mesajlar
12,441
Reaksiyon puanı
395
Puanları
83
Mk_JaCKaL dedi ki:
41. de de bi hata var galiba
ordaki müslüm gürses değil kadir inanır olması lazım
evet biliyorum ben sadece alıntıladım oradaki yazıyı
@batuli'nin dediği gibi 1de de yanlışlık var biraz
 

elektr10

Profesör
Katılım
1 Ocak 2007
Mesajlar
2,302
Reaksiyon puanı
3
Puanları
0
Muhteşemdi ya :D
9 ve 17'ye hala gülüyorum :D
 

patrick

Profesör
Emektar
Katılım
20 Eyl 2006
Mesajlar
2,369
Reaksiyon puanı
18
Puanları
0
hepsi süper :)

bir de Samanyolu TV'de olmuştu. bir spor programı... konuklardan biri de (bombayı patlatan kişi) Turgay Şener... ateşli bir sohbet esnasında birisi onu bilmem kim bile yapar demesiyle Turgay Şener; "yok anasının *mı" demesiyle 1-2 sn.'lik sessizlik yaşanır, bıyık altı kahkahalar, geçiştirmeler vs.
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Katılım
2 Haz 2005
Mesajlar
13,894
Reaksiyon puanı
2,125
Puanları
113
ya o start tv'deki konuğun "ben senin karını s...m" videosu var mıdır bir yerlerde?
 

NecronomicoN

Profesör
Katılım
30 Tem 2007
Mesajlar
2,765
Reaksiyon puanı
11
Puanları
38
20den sonra okuyamadım :D bi hayli uzun ama çok da güzel
 

amesfa

Dekan
Emektar
Katılım
10 Eyl 2007
Mesajlar
9,846
Reaksiyon puanı
140
Puanları
48
Süper ya emeğine sağlık
 

regedit

Profesör
Katılım
18 Ağu 2007
Mesajlar
1,452
Reaksiyon puanı
1
Puanları
36
ne bombalar var ya :) hepsi çok komik :)
 

rocky61

Asistan
Katılım
9 Mar 2007
Mesajlar
221
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
Evet komik ama iyikide televizyon izlemiyorum artık yoksa bu gibi seviyesizliklere katlanamazdım...
 

WaterBoy

Profesör
Katılım
24 Eyl 2007
Mesajlar
2,751
Reaksiyon puanı
5
Puanları
0
1. Yavrucağımız canlı yayında Hügoya yarışmacı olarak katılmaktadır, tüm ritüeller yerine getirilir (5′e falan basılır) ve fakat yavrucağımız çok kötü oynar ve kaybeder. Ama alışılageldik çocuk tepkisine göre biraz daha radikal bir tepki verir. Canlı yayında “ben böyle yarışmanın an*na g*yyim” demesi sunucu üzerinde kalp masajı etkisi yapar. Sunucunun şaşkın bir şekilde “ama nası konuşuyon bakiim sen, 60 milyon bizi izliyo” cevabına yavrucağın verdiği cevap daha da ilginçtir “60 milyonun da an*na g*yyim” (BU BİR EFSANEDİR ZATEN)

HAHAHAH bunu hatırlıyorum Tolga abi ne kızardı ya hahah :D
 

regedit

Profesör
Katılım
18 Ağu 2007
Mesajlar
1,452
Reaksiyon puanı
1
Puanları
36
ben hugo olayının gerçek olduğunu bilmiyordum !!! görüntü filan var mı ???
 

Stone

Profesör
Katılım
21 Tem 2008
Mesajlar
2,773
Reaksiyon puanı
9
Puanları
38
Hahaha :D Oturdum Hepsini Okudum yaa Tanıklık ettiğim bi kaç tanesi var :D Teşekkürler yazı için :)
 

myefsane

Dekan
Katılım
15 Eyl 2006
Mesajlar
6,948
Reaksiyon puanı
47
Puanları
48
birşey ararken buldum bunu :D hortlatmak gibi olmasın ama yarıldım gülmekten :D
 

Onkolik

Asistan
Katılım
15 Haz 2009
Mesajlar
272
Reaksiyon puanı
7
Puanları
0
Yaşadığım bir olayı paylaşayım bende

bi tv kanalında çalısırken Sabah canlı yayında Sağlık programımız vardı seyirci aradı ve konu ile ilgili bir sorusu "Kocam benimle ilişkiye giremiyor..." sorusunu anlamayan sunucumuz ard arda bir kaç kere sordukdan sonra anlayamayacağını farketti ve bunu çaktırmamak için anlamış gibi "Tamam hanım efendi Siz telefonunuzu kapatmayın Reji'deki arkadaşlar size yardımcı olacak" :))
 
Üst