Türk Telekom'un Zekatı!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Türk Telekom, Pepsi ile başlattığı kampanyayla Ramazan boyunca 100 milyon dakikalık görüşme hediye ediyor. Kampanyadan nasıl faydalanacağınızı açıklıyoruz.

Ramazan'da Türk halkını hoş bir sürpriz bekliyor: Türk Telekom, Pepsi ile ortaklaşa başlattığı Ramazan kampanyası ile sevdiklerinizle doya doya konuşma fırsatı sunuyor. 10 Eylül - 10 Kasım 2007 tarihleri arasında, alınan 2,5 litrelik Pepsi veya Yedigün ile 5 dakikalık şehiriçi / şehirdışı bedava konuşma fırsatı sunuluyor. Kampanya dahilinde tüketicilere 100 milyon dakika ücretsiz telefon görüşmesi hediye edilecek.

ADSL İçin de Bekleriz

Kampanya dahilinde yaklaşık 20 milyon kişi 5 dakikalık telefon görüşmesi, 5 milyon kişi de 1,5 litrelik Fruko kazanacak. İnternet kullanıcıları bu tür kampanyaların ADSL için de gerçekleştirmesini bekliyor.

Bu konu hakkındaki yorumlarınızı alalım.

Bilgi için: (811) 212 50 50
SDN - http://shiftdelete.net
 
istemem türk telekomun indirimi kendisinde kalsın zaten telefonu kullandığım yok benden kendisine başka sermaye eklemesini beklemesin
 

emubaltaci

Rektör
Emektar
alışık olmadığımız bir kampanya, aslında bakarsanız telekom bu işten çok para kaldırır. neden? kimse konuşurken 5 dakka oldumu demiyecek, normalde konuşmayacak kişi 5 dakkayı aşıncada :S
 

emelden

Dekan
Güya bedeva, 5 dakikalık telefon görüşmesi değil de 1 saatlik görüşme olsa bile pepsi almam.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst