Türk Telekom'dan TürkNet'e geçiş sonrası "İnternet yok" hatası

Bu konuyu okuyanlar

melihx1

Öğrenci
Senlik problem değil o zaman, ankastre bağlantılarını yapmaya Türk telekom ekibi gelip etiket atmıştır, ankastreye kontrol etme şansın varsa bir bak kablolarını bağlamışlar mı diye.
işaretli olan sürekli yanıp sönüyor yanındaki turuncu arada bir yanıp sönüyor dsl ışığı hangisi ?

Ekli dosyalar

• 37c0e8ff-d9ee-4d1e-82e8-ec8c1b1a90dd.jpg
    37c0e8ff-d9ee-4d1e-82e8-ec8c1b1a90dd.jpg
    26.3 KB · Görüntüleme: 20

Emre Özdoğan

Profesör
Arayüzden bilgileri girsen de Turknet'in gelip internetini kurması gerekiyor. Tüm işlemler tamamlanınca sana kullanmaya başlayabilirsiniz diye mesaj gelecek.

melihx1

Öğrenci
Arayüzden bilgileri girsen de Turknet'in gelip internetini kurması gerekiyor. Tüm işlemler tamamlanınca sana kullanmaya başlayabilirsiniz diye mesaj gelecek.
O zaman yarın mı gelip kuracaklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bize şöyle bir mesaj geldi TurkNet'e hosgeldiniz. Kullanici adiniz:***** Sifreniz:***** ile internet hizmetinizi ku"llanabilirsiniz. B001

Yasiin

Dekan
O zaman yarın mı gelip kuracaklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bize şöyle bir mesaj geldi TurkNet'e hosgeldiniz. Kullanici adiniz:***** Sifreniz:***** ile internet hizmetinizi ku"llanabilirsiniz. B001
Ankastreye gelip kablo bağlantılarını yapmaları lazım, ben ttden geçiş yapınca sırf 2 hafta tt yüzünden uğraştım meğerse gelip benim kablolarımı kesmişler bağlantısını yapıp kullanmaya başladım.

melihx1

Öğrenci
Ankastreye gelip kablo bağlantılarını yapmaları lazım, ben ttden geçiş yapınca sırf 2 hafta tt yüzünden uğraştım meğerse gelip benim kablolarımı kesmişler bağlantısını yapıp kullanmaya başladım.
anladım o zaman muhtemelen yarın gelip halledecekler ama benim anlamadığım bilgisayarda turknetin internetini kullanıyorum sadece wi-fi de sorun var

melihx1

Öğrenci
Allah Allah, çok acayip.
başka birisi şöyle dedi "Telekom TurkNet e geç onay veriyor bu yüzden wifi olmayabilir" bu doğrumu sizce ve birde şey var geçiş yaptığımız gün telefonuma şöyle bir mesaj geldi "Degerli müşterimiz, Turk telekom Wİ-Fİ iptal talebiniz işleme alınmıştır" diye bir mesaj gelmişti bununla alakalı olabilir mi sizce ?

Yasiin

Dekan
başka birisi şöyle dedi "Telekom TurkNet e geç onay veriyor bu yüzden wifi olmayabilir" bu doğrumu sizce ve birde şey var geçiş yaptığımız gün telefonuma şöyle bir mesaj geldi "Degerli müşterimiz, Turk telekom Wİ-Fİ iptal talebiniz işleme alınmıştır" diye bir mesaj gelmişti bununla alakalı olabilir mi sizce ?
Hiçbir fikrim yok bu konuda.

SDN Son Haberler

Son mesajlar